Подарунок до Прайду від Сема Сміта і Мадонни – клубний хіт “Vulgar”

Сем Сміт і Мадонна, дві поп-ікони, які не знають кордонів у творчості, об’єдналися і минулого тижня, представивши композицію “Vulgar”, підігріваючи святкову атмосферу Прайд-місяця.

Як і передбачає назва, зазначає “Out”, пісня сексуальна і приваблива. Це потужний біт – ідеальний для танців у гей-клубі до самого ранку.

Ти знаєш, що ти прекрасний, коли тебе називають вульгарним, – співає Сем Сміт (Sam Smith). – Так, я роблю те, що хочу, йду, куди мені треба / Я сексуальний, я вільний, і я відчуваю себе, ем, вульгарним...”

Вульгарність – це прекрасно, брудно і шикарно / Вульгарність змусить вас танцювати, обійдемося без приспіву… Кажуть, що ми смішні, ми просто будемо ще сміливішими / Божевільні Сем і Мадонна“, – вторить йому гей-ікона Мадонна (Madonna), коли біт стає ще більш впевненим.

Сміт розповів про співпрацю з Мадонною в травні 2023 року, поділившись відео, що анонсує концерт у Манчестері. Але шоу було скасовано через хворобу музиканта.

У травні 2023 року Мадонна розмістила в соцмережах обкладинку синглу, на якому зображені їхні тіла в “щільно стягнутих чорно-білих корсетах”, під ініціалами Сміта і Мадонни, скороченими до “S&M”. За словами Сема Сміта, він і Мадонна вирушили в студію наступного дня після премії “Греммі”. У бесіді із Зейном Лоу на Apple Music 1, Сміт назвав “Vulgar” “однією з найзахопливіших пісень, у яких йому доводилося брати участь”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією