Пітер Тіль, гей-мільярдер і республіканець, не дасть жодного долара на вибори у 2024 році

Пітер Тіль, мільярдер-гей, який колись був головним спонсором Дональда Трампа, ухвалив рішення відмовитися від політичних пожертвувань і не фінансуватиме кандидатів на виборах 2024 року.

Джерела повідомили Reuters, що 55-річний Пітер Тіль (Peter Thiel) “незадоволений акцентом Республіканської партії на питаннях культурної війни – протидії праву на аборт і спробах обмежити використання громадських вбиралень трансгендерами. Тіль як лібертаріанець волів би, щоб республіканці зосередилися на економічних питаннях.

Пітер Тіль заснував PayPal і Palantir і був одним із перших інвесторів соцмереж. Його статки оцінюються близько 4,2 мільярда доларів. З 2000 року він пожертвував 50 млн доларів різним кандидатам, а на виборах 2022 року він був 10-м найбільшим приватним донором у США.

На проміжних виборах 2022 року Тіль виділив загалом 35 млн доларів 16 кандидатам від республіканців на федеральному рівні, 12 з яких перемогли.

“Advocate” також нагадує про нещодавній скандал навколо Пітера Тіля. Повідомлялося, що модель Джефф Томас, який покінчив життя самогубством у Флориді минулого місяця, був чи то його “утриманцем”, чи то “романтичним партнером”. У статті Reuters не згадується про це. Тіль одружена з бізнесменом Меттом Данцайзеном, у них двоє дітей.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією