Піт Буттіджич і його чоловік відзначили День батька зворушливими посланнями один одному і дітям

Міністр транспорту США Піт Буттіджич і його чоловік, Частен, цьогоріч відсвяткували День батька (у США відзначають кожну третю неділю червня), написавши зворушливі послання одне одному і своїм дітям.

Піт і Частен – батьки близнюків Пенелопи і Гаса. Таким чином, Піт Буттіджич (Pete Buttigieg) – перший відкритий ЛГБТ в уряді, який став батьком.

Частен Глезман опублікував на Medium пост, адресований близнюкам, у якому розповів, якою складною була дорога до батьківства.

“Ви так сильно бажані, улюблені… – написав Глезман. – Я завжди робитиму все можливе, щоб ви знали про це… Мені так подобається бути вашим батьком. Я такий щасливий бути ним. І я радий, що можу бути вашим батьком нарівні з іншим чоловіком поруч зі мною”.

У своєму мікроблозі Піт Буттіджич не тільки віддав данину поваги своїй другій половинці, а й згадав про свого батька:

“З Днем батька! Сьогодні я згадую все, що я дізнався від мого батька і як мені його бракує, про те, яким батьком я намагаюся бути для нашого сина і доньки щодня, і про те, як мені пощастило бути батьком поруч із приголомшливою людиною…”

Уперше Буттіджич і Глезман оголосили про те, що збираються стати батьками, у серпні 2021 року, нагадує “Advocate”. Це сталося відразу після того, як вони розповіли про складнощі з процесом усиновлення. На початку вересня 2021 року Буттіджич і Глезман розповіли про народження своїх первістків.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар