Під градом критики Netflix видаляє тег ЛГБТК+ із серіалу про Джеффрі Дамера

Netflix видалив тег ЛГБТК+ зі свого прем’єрного серіалу “Монстр: Історія Джеффрі Дамера” після шквалу критики у соціальних мережах.

Психологічний хорор, який розповідає про жахливі дії сумнозвісного серійного вбивці, після виходу в середу (21 вересня) був відзначений потоковим сервісом як ЛГБТК+ фільм.

Реакція соціальних мереж була швидко. Користувачі соціальних мереж назвали тег недоречним, у TikTok пішла ціла хвиля роликів на цю тему. Незабаром тег ЛГБТК+ було видалено без жодних роз’яснень.

Сам серіал, пише “Pinknews”, викликав величезну кількість суперечок. Багато хто вважає, що серіалів, які зображують злочини Дамера, вже достатньо.

Нагадаємо, фільм “Монстр: Історія Джеффрі Дамера” розповідає про акти вбивства, некрофілії і канібалізму, здійснені Дамером, який пізніше став відомий як Мілуокський канібал. З 1978 по 1991 рік Дамер убив щонайменше 17 чоловіків, багато з яких були неповнолітніми та кольоровими.

У фільмі, втім, в основному розповідається історія життя жертв Дамера, значну увагу приділяють тому, як системний расизм влади Мілуокі дозволив Дамеру так довго продовжити свою серію вбивств.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією