Перший трейлер другого сезону “Благих знамень” натякає на гей-роман

Улюблений серіал геїв, принаймні – геїв-англосаксів, повертається. Демон Кроулі (Девід Теннант) і ангел Азірафель (Майкл Шин) знову об’єднаються, щоб врятувати світ.

“Добрі знамення” – британсько-американський телесеріал, заснований на однойменному романі Террі Пратчетта і Ніла Геймана. Після довгих очікувань (перший сезон завершився ще 2019 року) фанати проєкту минулого тижня змогли побачити перший трейлер другого сезону.

У першому сезоні, нагадує “Pride”, персонажі Девіда Теннанта і Майкла Шина – Кроулі та Азірафаїл – об’єдналися, щоб запобігти апокаліпсису.

Цього разу архангел Гавриїл – у виконанні Джона Гемма – з’являється в лондонському книжковому магазині Азірафаїла в несвідомому стані, прирікаючи пару на нову пригоду. Згідно з офіційним синопсисом, Кроулі менш охоче допомагає архангелу, ніж Азірафаїл. У той час як Кроулі з недовірою ставиться до появи архангела в книжковому, Азірафаїл прагне розгадати таємницю стану Гавриїла. Однак спроба сховати архангела від Раю та Пекла порушує їхні життя непередбачуваними способами. Щоб розгадати нову таємницю Кроулі та Азірафаїлу знадобиться більше, ніж диво… Можливо, звичайна людська дружба… Або глибші почуття.

З моменту першого показу шоу було написано понад 40 000 фанфіків про уявні стосунки Кроулі та Азірафаїла. Їх можна знайти на популярному сайті Archive of Our Own. Тепер глядачі отримали ще більше ідей для своїх теорій після однієї фрази з трейлера, яка натякає на можливість їхнього роману.

Так, Гавриїл каже Азірафаїлу: “Ти знаєш, як це, коли ти взагалі нічого не знаєш, але я абсолютно впевнений, що все стане кращим, якщо ти просто будеш поруч з однією конкретною людиною“. Поки він говорить це, кадр перемикається на сцену, де Кроулі та Азірафаїл разом п’ють вино і посміхаються одне одному.

Спочатку шоу замислювалося як міні-серіал. Але до смерті Террі Пратчетта (1948-2015) Ніл Гейман обговорював з ним ідеї для продовження. Вони і лягли в основу другого сезону. Гейман, нагадує “Pride”, був автором сценарію всіх шести епізодів першої частини шоу. У другому сезоні він виступає лише як співавтор.

Усі шість епізодів другого сезону “Благих знамень” (Good Omens) вийдуть на Amazon Prime 28 липня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією