Перші кадри з гей-ромкому “Червоний, білий і королівський синій”

Фільм за бестселером Кейсі Макквістон “Червоний, білий і королівський синій” (Red, White & Royal Blue) – це один із найочікуваніших релізів цього року!

Звичайно, головні герої – Тейлор Захар Перес (Алекс) і Ніколас Голіцин (Генрі) – просто приголомшливо сексуальні, а сценарій і режисура – найвищої якості від володаря театральної премії “Тоні” Меттью Лопеса. Тож усі розуміють: фільм – це гарний шанс для ЛГБТ+ фанатів подивитись, нарешті, той самий добрий ромком, на який ми заслуговуємо!

Алекс Клермонт-Діас (Тейлор Захар Перес), син президента США (Ума Турман), і британський принц Генрі (Ніколас Голіцин) мають багато спільного: приголомшливу зовнішність, безсумнівну харизму, міжнародну популярність… але ставляться один до одного з абсолютним презирством“, – свідчить офіційний опис фільму. Публічний конфлікт хлопців стає новиною, що підриває відносини між США і Великою Британією, в найбільш невідповідний момент. Але раптом стосунки Алекса і Генрі починають теплішати, перетворюючись на невпевнену дружбу… І ось, між ними спалахує щось набагато глибше, ніж будь-хто очікував.

Наприкінці минулого тижня в мережі з’явилися перші кадри з фільму, прем’єра якого на Amazon Prime Video очікується 11 серпня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією