Перезапуск ЛГБТК-серіалу “Близькі друзі” закрили

Американський стрімінговий сервіс Peacock закрив серіал “Близькі друзі”, перший сезон якого вийшов на платформі у червні 2022 року. Про це повідомив творець шоу Стівен Данн у себе в соцмережах.

“Це рідкісний подарунок у ці часи і в цій країні – мати можливість зробити таке безстрашне та безкомпромісне шоу, як “Близькі друзі”. Цей досвід назавжди змінив наші життя, і ми дуже вдячні за те, що набули цієї неймовірної нової родини. Однак сьогодні ми отримали новини, що розчаровують, про те, що у нас не буде другого сезону”, – написав кінематографіст.

“Близькі друзі” були переосмисленням однойменного британського серіалу, придуманого Расселом Т. Девісом (“Доктор Хто”, “Це гріх”) на початку 1990-х, – на той момент одного з небагатьох шоу з ЛГБТК-персонажами в центрі оповідання. Його американо-канадська адаптація виходила на початку нульових на каналі Showtime і, як зазначає The Hollywood Reporter, сприяла підвищенню інклюзивності на американському телебаченні. Дія версії 2022 року розгорталася в Новому Орлеані, в центрі сюжету була група друзів, яка намагалася оговтатися після шутингу в гей-барі (аналогічного масовому вбивству в нічному клубі Pulse в Орландо влітку 2016).

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією