Переможна пісня Євробачення 1961 року стала гімном ЛГБТ- кохання

Дискримінація ЛГБТК+ лютує в усьому світі навіть сьогодні. Ось чому французький уряд виступив за рівноправність, борючись із ненавистю у своєму Національному плані дій. І в рамках цього, у Міжнародний день боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією агентство охорони здоров’я Santé Publique France у співпраці з рекламним агентством Agence Babel запустили свою нову кампанію «We, The Lovers».

У рамках кампанії представлений зворушливий фільм, сповнений приголомшливих візуальних ефектів, який підкреслює красу відносин ЛГБТК+, засуджуючи насильство та дискримінацію, з якими стикається спільнота. Але крім візуальних ефектів, що викликають спогади, успіх твору залежить від музичного вибору, просоченого історією і піднімає кампанію на новий емоційний рівень.

У ролику звучить трек переможця Євробачення 1961 року Жана-Клода Паскаля під назвою «Nous Les Amoureux» або «Ми, закохані».

«Із самого початку ми ЗНАЛИ, що це справжня перлина», — каже генеральний директор музичного агентства Circonflex Поль-Етьєн Коте. «Не тільки текст та оркестрування ідеально підійшли для проекту, а й передісторія самої пісні просто приголомшувала».

Поль-Етьєн посилається на той факт, що сам Жан-Клод Паскаль був геєм. Однак через перевагу в той час консервативних поглядів тексти пісень були навмисно написані так, щоб у них не було двозначності щодо статі коханця, але при цьому зберігалася надія на майбутні соціальні зміни. Лише через багато років було відкрито прихований зміст цих пісень.

«Це гімн пригніченого кохання гомосексуальних пар», — додає Поль-Етьєн. Тому природно, що саме ця пісня була обрана. Завдяки красі своєї мелодії, текстам та історії вона ідеально підійшла до музичної теми кампанії проти дискримінації та всіх форм ЛГБТ-фобії».

Кампанію сприйняли вкрай позитивно: вона отримала золото від The ​​One Club for Creativity та PHNX Awards, а також потрапила в шорт-лист New York Advertising Awards.

Щодо Пола-Етьєна, він просто вдячний за можливість працювати з такою неймовірною групою людей.

«Якщо серйозно, ми пишаємося тим, що Nous Les Amoureux знову ожив 50 років, щоб підтримати позитивну і важливу справу. І ми хотіли б думати, що Жан-Клод Паскаль теж».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією