Педро Паскаль знову і знову підтримує ЛГБТ-спільноту

Актор Педро Паскаль, якого останнім часом переслідують папараці, вимагаючи дати відповідь на питання щодо ставлення до ЛГБТ-спільноти, не стримався та відреагував у Instagram.

Просто так, без будь-якої причини Педро Паскаль (Pedro Pascal) поділився серією фото загального ЛГБТ-прапора. Цей прапор поєднує в собі класичні шість кольорів, а також смуги, що являють собою трансгендерних і кольорових людей.

Відповідь тобі, друже, нехай вітром прозвучить...” – написав він, супроводивши фото тегом #LGBTQIA. Це цитата із пісні Боба Ділана “Звучання вітру” (Blowin’ in the wind), яка стала гімном ЛГБТ-руху.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Pedro Pascal he/him (@pascalispunk)

У готовності 47-річного Педро Паскаля підтримувати ЛГБТ-спільноту немає нічого нового, зазначає “Pride”. Хоча наразі він грає головну роль у серіалі “The Last Of Us”, у першому сезоні якого дві квір-лінії, а в майбутньому, як обіцяють творці проекту, їх буде ще більше. Паскаль знову і знову використовує соцмережі, щоб продемонструвати підтримку ЛГБТ-спільноті.

Частково це пов’язано з тим, що його сестра Люкс – трансгендерна особа, про підтримку якої Паскаль неодноразово говорив з часу її переходу у 2021 році.

Раніше повідомлялося: поцілунок Еллі та Райлі в “Одних із нас” вирізали в Африці та на Близькому Сході.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією