Педофілія, гей-шлюби та гендерно-нейтральний Бог: путін знову лякає росіян “західними цінностями”

Президент рф володимир путін у своєму зверненні до Федеральних зборів підняв одну з улюблених тем російської пропаганди — про “розбещений” Захід.

Про це він сказав у зверненні до Федеральних зборів, повідомляє “ДС”.

За його словами, на Заході нібито “педофілія стає нормою”, а “священиків змушують схвалювати одностатеві шлюби”.

Також путін у спробі викрити цивілізований світ процитував Святе Писание.

“Там усе сказано: що сім’я – союз чоловіка і жінки. Але й ці священні тексти піддаються зараз сумніву. Англіканська церква планує – поки що планує – розглянути ідею гендерно-нейтрального Бога. Що тут скажеш? Вибач, Господи”, – сказав він.

Водночас Путін налякав росіян “тим, що не лікується”. Президент РФ стверджує, що нібито мільйони людей на Заході розуміють, що їх призводять до справжньої духовної катастрофи.

“Еліти божеволіють, і це, схоже, вже не лікується. Але це їхні проблеми, а ми зобов’язані захистити наших дітей. І ми зробимо це, захистимо наших дітей від деградації та виродження”, — заявив він.

Путін вкотре поскаржився на те, що на Заході нібито “постійно брешуть”, “перекручують історичні факти” і “не припиняють нападки на РПЦ”.

“Погляньте, що вони роблять зі своїми власними народами. Руйнування сім’ї, культурної та національної ідентичності, збочення, знущання з дітей аж до педофілії оголошуються нормою”, – заявив диктатор.

Джерело

 

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією