Пастор, якого покарали за те, що він порадив бабусі відвідати ЛГБТК+ весілля, відмовляється ‘каятися’

Християнський пастор, чиє шоу було закрите радіостанцією за те, що він порадив бабусі відвідати ЛГБТК+ весілля свого онука, відмовився відступити або вибачитися.

Алістер Бегг, старший пастор церкви “Парксайд” поблизу Клівленда, штат Огайо, викликав суперечки через коментарі, які він зробив бабусі на своїй біблійній програмі “Істина для життя” у вересні 2023 року.

Він сказав жінці, що вона може бути присутньою на весіллі її онука з його нареченим-трансгендером, якщо тільки онук зрозуміє, що вона не “підтверджує” його життєвий вибір.

“Якщо він це знає, то я пропоную вам піти на церемонію. І я пропоную вам купити їм подарунок”, – сказав Бегг.

Далі християнський пастор пояснив, що він вважає, що відвідування одностатевого весілля є справою особистого переконання, і що, відвідавши весілля, бабуся побудує міст, щоб продовжувати ділитися Євангелієм зі своїм онуком.

Однак нещодавно в соціальних мережах з’явилися його відверті коментарі, які викликали негативну реакцію, що призвела до закриття його щоденної радіопрограми: Минулого тижня Американська асоціація сім’ї оголосила, що її радіослужіння, Американське сімейне радіо, більше не транслюватиме його програми.

“Американське сімейне радіо транслювало біблійне вчення пастора Алістера Бегга більше десяти років. Нещодавно нам стало відомо, що пастор Бегг зробив небіблійні заяви, які не відповідають десятиліттям вірного дотримання Святого Письма, які слухачі звикли від нього очікувати,

В Американській асоціації сім’ї ми вважаємо, що відвідування церемонії, яка святкує будь-який союз поза біблійною моделлю шлюбу між одним чоловіком і однією жінкою, є актом невірності Богу. Члени нашої лідерської команди провели розмову з командою Алістера Бегга і не змогли переконати їх у його помилковості. В результаті цього ми більше не будемо випускати в ефір програму пастора Алістера Бегга “Правда для життя””, – повідомили вони Fox News Digital.

Однак християнський пастор відмовився “покаятися” у своїх коментарях.

У проповіді в своїй церкві в Огайо в неділю (28 січня) він говорив про зворотну реакцію, описуючи її з точки зору притчі про блудного сина.

Він порівняв горде ставлення старшого брата в притчі з негативним ставленням християн до невіруючих. Він стверджував, що вони не живуть за заповіддю Ісуса “любити ворогів своїх”.

Він пояснив, що це “контекст” його розмови з бабусею в 2023 році.

Він також зачитав коментарі інших пасторів на підтримку своєї позиції: “Після критики, яку він отримав… дякую пастору Беггу за збалансований християнський підхід до складної теми”. Інші пастори похвалили Бегга за прояв “співчуття” до ЛГБТК+ спільноти.

Однак він також дав зрозуміти у проповіді, що вважає, що одностатеві шлюби не підтримуються Біблією, і згадав випадок, коли він виступав з промовою в християнському коледжі, сказавши: “Єдине місце для сексуальних стосунків – це гетеросексуальні, моногамні стосунки між одним чоловіком і однією жінкою, на все життя”.

Бегг продовжив: “Якби я отримав інше запитання про іншу ситуацію від іншої людини в інший час, я міг би відповісти абсолютно по-іншому. Але в тому випадку (з бабусею) я відповів саме так, і я б не відповів по-іншому, що б там не говорили в інтернеті за останні десять днів”, назвавши цю суперечку “бурею в склянці води”.

Він додав, що:

“Справа в тому, що я не готовий каятися в цьому. Я не зобов’язаний”.

Потім Бегг подвоїв свої слова, сказавши, що християни не повинні ні мовчати, ні відкидати людей, які ідентифікують себе як ЛГБТК+. Він сказав, що його порада бабусі була його особистою думкою.

Християнський пастор сказав: “З мого “досвіду”, з гомосексуальними людьми трапляється те, що їх або засуджують, або підтримують. Християнин повинен сказати: “Ми не будемо ставитися до вас ні так, ні інакше. Ми не можемо вас засуджувати, але ми не можемо вас стверджувати. І причина, по якій ми не можемо тебе зневажати, є тією ж причиною, по якій ми не можемо тебе стверджувати – через Біблію, через Божу любов, через Його благодать, через Його доброту”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією