Папа запросив групу транс-жінок на пасту, фрикадельки та тірамісу

Нещодавно Папа Франциск пообідав з групою транс-жінок, до яких ставилися як до VIP-персон, намагаючись запропонувати їм комфорт і підтримку.

Папа, який у листопаді заявив, що транс*персони можуть хреститися і бути хресними батьками або свідками шлюбу на тих же умовах, що й інші дорослі люди, продовжив знайомство з групою транс*жінок під час щорічного обіду.

До групи транс*жінок, які мали досвід особистого спілкування з понтифіком, приєдналися 1000 бідних і бездомних гостей, щоб відзначити Всесвітній день бідних Католицької Церкви.

Разом вони щедро пообідали пастою каннеллоні зі шпинатом і рікотою та фрикадельками в томатно-базиліковому соусі, поданими з пюре з цвітної капусти. Десерт був не менш вишуканим у вигляді тірамісу та тістечок petit fours.

Папа запросив жінок, щоб запропонувати їм комфорт і підтримку, і забезпечив їм VIP-обслуговування. Одна з транс-жінок, Клаудія Вітторія Салас, колишня секс-працівниця, сиділа за столом з самим Папою Римським.

Папа Франциск під час обіду з бідними з нагоди VII Всесвітнього дня бідних в Залі Павла VI. Ватикан, 19 листопада 2023 року. (Фото: Grzegorz Galazka/Archivio Grzegorz Galazka/Mondadori Portfolio via Getty Images)

Салас, яка є хрещеною матір’ю трьох своїх племінниць і племінників у себе на батьківщині, в Аргентині, сказала, що займається секс-працею, щоб оплатити навчання своїх дітей у школі.

Про це вона розповіла Associated Press: “Бути хрещеною – це велика відповідальність, це замінити матір чи батька. Це не гра”.

“Ви повинні вибрати правильних людей, які будуть відповідальними і здатними, коли батьків немає поруч, відправити дітей до школи і забезпечити їх їжею та одягом”.

Папа налагодив стосунки з транс*жінками під час пандемії, коли вони звернулися до Англіканської Церкви за допомогою.

Папа Франциск під час обіду з бідними з нагоди VII Всесвітнього дня бідних в Залі Павла VI. Ватикан, 19 листопада 2023 року. (Фото: Grzegorz Galazka/Archivio Grzegorz Galazka/Mondadori Portfolio via Getty Images)

Допомога була надана у вигляді вакцинації проти Covid, оскільки багато жінок були іммігрантками з Латинської Америки, які не мали можливості зробити щеплення в Італії.

Тепер жінки щомісяця відвідують загальну аудієнцію Папи і отримують VIP-місця.

Про це розповіла трансгендерна жінка Консуело, яка родом з Колумбії, повідомляє LGBTQ+ Nation:

“Раніше церква була для нас закрита. Вони не бачили в нас нормальних людей, вони бачили в нас диявола.

Потім приїхав Папа Франциск, і двері церкви відкрилися для нас”.

Папа Франциск регулярно використовує своє становище для того, щоб домогтися прийняття і підтримки церквою ЛГБТК+ людей.

У жовтні Папу похвалили за те, що він сказав, що одностатеві пари можуть отримати благословення на свої союзи.

Його коментар з’явився на тлі заяви єпископа Лондона про те, що благословення одностатевих пар в Англіканській церкві навряд чи відбудеться до 2025 року, оскільки церква залишається розділеною.

Ще в січні понтифік нагадав послідовникам, що “гомосексуальність не є злочином” і що країни, які криміналізують одностатеві стосунки, чинять “несправедливо”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар