Отримуючи 32-у “Греммі”, Бейонсе подякувала Богові, дядькові-гею та квір-спільноті

У неділю, 5 лютого, Бейонсе стала найтитулованішою артисткою всіх часів на 65-й щорічній премії “Греммі”. Тепер вона володарка 32-х музичних нагород, за що співачка подякувала дядечкові-гею та квір-спільноті.

На церемонії в минулі вихідні Бейонсе отримала “Греммі” за найкращий танцювальний/електронний запис, найкраще традиційне виконання у стилі R&B та найкращу пісню у стилі R&B… Вигравши ще один трофей за альбом “Renaissance” у категорії “Найкращий танцювальний/електронний альбом”, Бейонсе стала найнагороджуваною артисткою за всю історію премії

У подячній промові 41-річна Бейонсе (Beyoncé) згадала свого покійного дядька-гея Джонні, а також квір-спільноту, яка надихнула її на створення “Renaissance”.

“Велике спасибі. Я намагаюся не бути надто емоційною і спокійно прийняти цю ніч. Я хочу подякувати Богові за те, що він захистив мене… спасибі тобі, Бог. Я хотіла б подякувати моєму дядькові Джонні, якого тут немає, але він тут душею… Я хотіла б подякувати своїм батькам, моєму батькові, моїй матері за те, що вони любили мене… Хочу подякувати моєму прекрасному чоловікові, трьом моїм прекрасним дітям… Я хотіла б подякувати квір-спільноті за вашу любов і за відкриття цього жанру. Будьте здорові. Велике спасибі…” – сказала Бейонсе, наводить її слова “Out”.

Раніше Бейонсе підтримала трансгендерних студентів, перервавши мовчання.

Напередодні повідомлялося: Сем Сміт отримав свою п’яту премію “Греммі”, а Кім Петрас стала першою трансгендерною жінкою, яка виграла у своїй категорії.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією