Обвинувачений у вбивстві Скотта Джонсона у 1988 визнав свою провину і заявив, що тепер сам – гей

Австралієць Скотт Уайт, якому в травні 2020 року були пред’явлені звинувачення у вбивстві у 1988 році громадянина США Скотта Джонсона, не лише повністю визнав свою провину, а й заявив, що сьогодні сам ідентифікує себе як гомосексуал.

Як повідомляє “Advocate” із посиланням на ABC, захисники 51-річного Скотта Уайта (Scott White) розповіли, що сьогодні він ідентифікує себе як гей.

Скотт Філіп Уайт був засуджений у січні 2022 року після того, як визнав себе винним у вбивстві аспіранта-математика, чиє оголене тіло було знайдено біля підніжжя скель недалеко від Менлі на півночі Сіднея у 1988 році. Джонсону було 27 років на момент убивства.

Напередодні суд заслухав колишню дружину Уайта Хелен Уайт, яка розповіла, що двічі розпитувала його про вбивство. Вона стверджує, що Уайт “досить часто хвалився, як побиває педиків”. На пряме запитання “Ти це зробив?” Уайт нібито відповів: “Гарний педераст – мертвий педераст”. При цьому Уайт казав, що не стикав Джонсона зі скелі. Мовляв, це не його вина: “Тупий п… сам упав зі скелі”. На що вона помітила: “Ну, ти ж погнався за ним”.

Адвокат Уайта раніше повідомила суд, що її клієнт зізнався поліції в тому, що пара вирушила на скелі на пропозицію Джонсона.

За даними Associated Press, Уайту загрожує довічне ув’язнення. “Я штовхнув хлопця. Він упав через край”, – зізнається Уайт у записаному поліцією допиті у 2020 році.

Скелі, що оточують район Великого Сіднею, були популярним місцем зустрічей серед членів гей-спільноти в 1970-х і 80-х роках, а також серед гомофобних банд і підлітків, які нападали на геїв, скидаючи їх зі скель, або змушували стрибати вниз. Неможливо сказати точно, але, за оцінками поліції та інших організацій, тут було вбито до 80 або більше гомосексуалів. Поліція 30 років тому часто відмовлялася проводити розслідування, прирівнюючи вбивство до самогубства.

У грудні 2018 року брат жертви Стів Джонсон, мільйонер та один із піонерів Інтернет-технологій, пообіцяв 1 000 000 австралійських доларів ($720 000) за інформацію, яка допоможе розкрити вбивство Скотта Джонсона. Пізніше суму подвоїли до 2 000 000. Це спричинило прорив у справі та затримання підозрюваного.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією