Обкладинка нового синглу Lil Nas X не сподобається релігійним правим

Lil Nas X випустив промо-зображення свого нового синглу, і цілком ймовірно, що він не потрапить до плейлистів правих християн.

Хітмейкер “Industry Baby” Lil Nas X, який стверджував, що він здійснить “найбільше повернення всіх часів”, коли його нова музика вийде 12 січня, поки що виконує цю обіцянку.

У понеділок (8 січня) суперзірка поділився в Instagram обкладинкою свого нового синглу, на якій зображений Ісус на хресті, який піднімають п’ятеро людей.

Квір-репер підписав пост:

“Мій новий сингл присвячений людині, яка здійснила найбільше повернення всіх часів. Ісусу Христу”. 12 січня 2023 року, 00:00 за східним часом. Будьте там”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ★ (@lilnasx)

Lil Nas X зіткнувся з критикою через свій майбутній проект після того, як оголосив, що вступає в “християнську еру”. Його батько – відомий госпел-музикант Роберт Стаффорд, який всім серцем підтримує співака і його кар’єру.

Але Lil Nas X ніколи не цурається суперечок, і його остання робота викликала неабиякий ажіотаж.

Одна людина написала під його постом: “Я навіть не християнин, але це дивно, [вас] дійсно відмінять, якщо ви продовжуватимете тролити”.

Інший написав: “У Матвія 24:5 сказано: “Багато хто прийде в ім’я Моє, називаючи себе Месією. І багатьох спокусять”. Це ідеальне представлення цього вірша. Покайтеся”.

Третій сказав: “Це справді богохульство в кращому його прояві. Ісус – Цар. Знущання і зло ніколи не закінчаться”.

Інші писали: “Це розлютить багатьох людей”, і: “О Боже, християни [будуть] в шаленстві через це”.

Шанувальники репера могли бачити його пост наскрізь, і одна людина зазначила, що його маркетинг “геніальний”, але “суперечливий”.

Новий сингл володаря премії “Греммі” Lil Nas X, який ще не має назви, стане його першим після виходу “Star Walkin'” у 2022 році.

На початку січня репер відповів коміку Дейву Шапеллу, який під час свого останнього спеціального випуску на Netflix під назвою “Мрійник” назвав його “найсексуальнішим н*****, який коли-небудь жив”,

У відповідь на жарт Шапелла про його відео на хіт номер один “Montero (Call Me By Your Name)”, він написав на X/Twitter: “Ви всі повинні відпустити “Call Me By Your Name”, ми з дияволом розлучилися три роки тому”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією