Німецькі єпископи РКЦ закликали Рим почути прихильників ЛГБТ та абортів

Представники та керівництво німецького «Синодального шляху» напередодні Синоду єпископів із синодальності у Ватикані у 2023 році зробили звернення до єпископів у Римі та представників «Синодального шляху» в інших країнах та закликали почути прихильників ЛГБТ та абортів, повідомляє cruxnow.com.

Німецький «Синодальний шлях» підготував 13-сторінкову доповідь, в якій виклав підхід до цих питань у Німеччині та позначив низку проблем.

«Серед іншого, у доповіді наголошується, що жінки, молодь і віряни, що належать до церкви, але поділяють різні погляди на такі питання, як одностатеві шлюби, контрацепція та аборти, часто почуваються “маргіналізованими” у своїх церковних громадах, і слід надати більше місця для того, щоб почути їхні голоси», – сказано в повідомленні.

«У доповіді також міститься заклик до того, щоб миряни загалом, особливо жінки, відігравали велику роль у певних літургійних урочистостях, таких як хрестини та похорони, що дасть жінкам і мирянам загалом більше можливостей для тлумачення Святого Письма», – додали в повідомленні.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією