НФЛ об’єдналася з GLAAD для святкування “Ночі гордості”, незважаючи на ненависницьку петицію

Напередодні Суперкубка, що відбудеться наступного тижня, НФЛ та GLAAD об’єднали зусилля для проведення третього щорічного святкування “Ночі гордості” в Лас-Вегасі, США.

Яскравий захід, в якому візьмуть участь спортсмени, активісти та інші відомі особи, проводиться з метою просування інклюзивності ЛГБТК+ у спорті та “прихильності НФЛ до ЛГБТК+ гравців та вболівальників”.

Вечір “A Night Of Pride”, ведучим якого був Ленс Басс з NSYNC, з живим виступом співака-виконавця VINCINT, мав особливе значення для послів ЛГБТК+ та колишніх зірок НФЛ, які, можливо, не завжди розглядали професійний спорт як місце, де люди можуть бути відкритими щодо своєї ідентичності.

Захід НФЛ та GLAAD провів Ленс Басс. (Getty Images)

Протягом вечора відвідувачі мали змогу взяти участь у панельній дискусії про те, як спорт сприяє прийняттю ЛГБТК+, за участю першого відкритого гравця НФЛ, який зіграв у регулярному сезоні, Карла Насіба, першого видкритого тренера-чоловіка НФЛ Кевіна Максіна та асистента судді Дезіре Абрамс.

Вечір пройшов без ексцесів, незважаючи на популярність петиції з закликом до НФЛ скасувати захід, яка зібрала понад 40 000 підписів.

Петиція, в якій прайд-вечір описується як “страшний гріх скандалу” і “серйозна образа Бога і Його Закону”, була підготовлена проектом “Повернення до порядку”, розпочатим Американським товариством захисту традицій, сім’ї та власності (American TFP) – некомерційною ультраправою організацією католиків, яку SPLC раніше називала “вірулентною анти-ЛГБТ-групою”.

Петиція була останнім, про що думали люди в середу ввечері (7 лютого), коли вони йшли по фіолетовій доріжці в Палаці Цезаря.

Перший відкритий гей-гравець НФЛ, який зіграв у грі регулярного сезону, Карл Насіб з генеральним директором GLAAD Сарою Кейт Елліс. (Getty Images)

Виступаючи на ABC7 News, ЛГБТК+ посол GLAAD та НФЛ Райан Мітчелл був у захваті: “Ніколи за мільйон років я не думав, що це станеться. Але той факт, що у квір-людей є простір, де їх бачать і чують – це настільки потужний момент”.

Колишній гравець НФЛ Райан Рассел, який оголосив про свою бісексуальність у 2019 році, сказав виданню: “Спорт, історично футбол не був найпривітнішим місцем, я думаю, що в історії НФЛ є 16 гравців, які здійснили камінг-аут. Я думаю, що такі події, як ці моменти, як ці з НФЛ і GLAAD, полегшують життя наступному поколінню”.

Також на фіолетовій доріжці був Джефф Рорер, який увійшов в історію в 2018 році як перший гравець НФЛ, колишній або діючий, який уклав одностатевий шлюб.

Говорячи про цей досвід, Рорер сказав: “Було дуже важко бути першим хлопцем в одностатевому шлюбі, будучи колишнім гравцем НФЛ, особливо будучи гравцем “Даллас Ковбой”. Ти думаєш, що буде важче, а потім дізнаєшся, що це зовсім не так, люди сприймають це набагато краще, ніж ти думаєш”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією