Netflix продовжує квір-серіал “Еліта” на 8 сезон

Netflix продовжив квір-серіал “Еліта” – свій найтриваліший іспанський серіал на восьмий сезон. Виробництво має розпочатися в серпні.

Радісні новини приходять лише за кілька місяців до прем’єри сьомого сезону підліткової теленовели, присвяченої квір-людям, восени.

На додачу до хвилювання стример також оголосив, що один із перших акторів шоу знову прикрашатиме зали вигаданої приватної школи Лас-Енсінас після виходу з серіалу кілька років тому.

Прем’єра “Еліти” відбулася 2018 року з чудовим акторським складом, до якого ввійшли: Омар Аюсо, Іцан Ескамілла, Мігель Ерран, Міна Ель Хаммані, Альваро Ріко, Арон Пайпер, Естер Експозіто, Данна Паола і Мігель Бернардо.

У наступні сезони прибули такі актори, як: Ману Ріос, Андре Ламолья, Дієго Мартін, Клаудія Салас, Айседора Артіньян і Карлото Котта.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Élite (@elitenetflix)

У той час як фанати, безсумнівно, хотіли б побачити повернення всіх своїх фаворитів, Міна Ель Хаммані, яка зіграла сестру персонажа Омара Аюсо, Надю, повторює свою роль у восьмому сезоні шоу.

Надю, головну учасницю перших трьох сезонів, востаннє бачили такою, що від’їжджає до Нью-Йорка у фіналі третього сезону шоу. Деталі сюжету не розголошуються, тому неясно, якими будуть обставини її повернення.

Ще один улюблений акторський склад збирається тріумфально повернутися в серіал набагато раніше. Як повідомлялося раніше, наш актор Аюсо зіграє свою роль квір-красеня Омара Санаа в майбутньому сьомому сезоні шоу. Аюсо покинув серіал наприкінці п’ятого сезону, внаслідок чого шостий став єдиним сезоном, у якому його не було.

Поки незрозуміло, чи з’явиться Аюсо у восьмому сезоні разом з Ель Хаммані, Netflix назвав імена двох нових акторів, яких було додано до акторського складу.

Нуно Гальєго ( UPA Next) і Ане Рот ( Killer Book Club ) – останні зірки, додані в ансамбль у 8 сезоні.

Чудові Фернандо Ліндес, Алехандро Альбаррасін і Гліб Абросімов викличуть ажіотаж після того, як Ману Ріос завершив свою кар’єру в ролі розпещеного поганого хлопця Патріка.

Хоча ще занадто рано знати, коли відбудеться прем’єра 8-го сезону, 7-й сезон змусить глядачів пригорнутися до екранів, щойно він вийде 20 жовтня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією