“Наш прапор означає смерть” скасували, і фанати не в захваті: Це допомогло мені знайти свій голос

Флагманський ґей-піратський серіал HBO Max “Наш прапор означає смерть” було скасовано після двох сезонів, а його відданий квір-фандом спустошений.

Морський комедійно-драматичний серіал розповідає про океанський роман між Стідом “Джентльменом Піратом” Боннетом (Рис Дарбі) та Едом “Чорною Бородою” Тічем (Тайка Вайтіті), які розсікають хвилі на своєму кораблі “Помста”.

За роки існування серіал здобув величезну фан-базу завдяки включенню ЛГБТК+, від зізнань у коханні товаришам по службі та весіль “знайденої сім’ї” до бурхливого святкування транс-ідентичності та драг-культури.

Другий сезон вийшов у жовтні минулого року і отримав змішані відгуки, коли возз’єднані Ед і Стід повісили капелюхи морських капітанів, щоб продовжити свій роман на суші в якості власників готелів. Але фінал серіалу також викликав обурення після трагічної загибелі улюбленого персонажа фанатів – буркотливого заступника командира Іззі Хендса (Кон О’Ніл).

На жаль, “Помста” мусить спустити вітрила, оскільки шоу не повернеться на третій сезон, незважаючи на його величезну популярність серед ЛГБТК+ глядачів.

В емоційному пості в Instagram творець Девід Дженкінс віддав належне своєму “химерному, чудово промальованому світу” і оплакував його “передчасний” кінець.

Ми пливли на радість чудовим людям з Max, і їм не принесло радості бачити, як ця подорож передчасно закінчується“, – сказав Дженкінс, подякувавши керівництву HBO Max за те, що вони дозволили їм зробити “по-справжньому дивне і щире” шоу.

Він продовжив: “Мені дуже сумно, що я не зможу знову знятись у “Помсті” з моїми друзями, деякі з яких стали мені близькими родичами. Але я дуже вдячний за те, що мені взагалі дозволили бути капітаном цієї клятої штуки.”

“Наш прапор означає нас. Ми любимо один одного, робимо дивні і красиві речі, і говоримо про це… як команда”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от David Jenkins (@dvidjenkins)

Представник “Макса” розповів The Hollywood Reporter, що студія “дуже пишається радісними, веселими та щирими історіями, які втілили в життя творець Девід Дженкінс, Тайка Вайтіті, Рис Дарбі, Гаррет Баш, Ден Халстед, Адам Штейн, Антуан Дуаіхі та вся чудова команда фільму.

“Ми також дякуємо відданим фанатам, які прийняли ці історії і створили чудову, інклюзивну спільноту навколо шоу”, – додав речник.

“Наш прапор означає смерть” став останнім серіалом про ЛГБТК+, який було скасовано за останній рік, і фанати поділилися своїм глибоким розпачем від цієї новини.

“Наш прапор означає смерть” допоміг мені бути творчим, допоміг знайти свій голос, вперше в житті познайомив мене з квір-спільнотою, і познайомив з друзями, яких я сподіваюся зберегти на все життя. У мене розбите серце, але OFMD допоміг мені знайти себе”, – написав один з фанатів.

Інший додав: “Серце розбите через те, що “Наш прапор означає смерть” скасували, це шоу так багато для мене значить, і третій, заключний сезон, щоб розповісти всю історію, був би дивовижним. Я радий, що [другий сезон] не закінчується на кульмінації, але він заслуговував на те, щоб завершитися у свій час”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар