Напарник Бетмена вперше цілується із хлопцем на обкладинці нового коміксу DC

Через рік після того, як Тім Дрейк (більш відомий світу як Робін) вирушив на перше побачення зі своїм бойфрендом Бернардом, відбувся їх перший поцілунок – принаймні на сторінках коміксу DC, новий зошит якого виходить у лютому.

На обкладинці шостого випуску, створеної Рікардо Лопесом Ортісом, ми нарешті побачили, як Робін цілує Бернарда – і це чудово, пише “Out”.

Тім Дрейк у костюмі Робіна притискає Бернарда до себе і пристрасно цілує його, оповитий плащем, що розвивається вночі Готем-сіті. Ця сцена нагадує незліченні моменти, які ми бачили раніше, коли Бетмен, наприклад, цілувався із Жінкою-кішкою.

Як повідомляє DC, випуск присвячений тому, як Робін “зустрінеться віч-на-віч із лиходієм, який знущається над Тімом, використовуючи свої металюдські здібності для створення ілюзорних тварин…”

Нагадаємо, про бісексуальність Тіма Дрейка вперше стало відомо влітку 2021 року у випуску “Бетмен. Міські легенди”. У коміксі Тім тусується з другом Бернардом, коли злодійський Монстр Хаоса викрадає його, змушуючи Робіна допомогти.

Раніше повідомлялося: супермен Джон Кент здійснив камін-аут як бісексуал.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією