Над посольством США у Ватикані підняли райдужний прапор

Над посольством США при Святому Престолі підняли ЛГБТ-прапор на ознаменування початку «місяця гордості».

1 червня над посольством США у Ватикані підняли райдужний прапор, щоб відзначити наступ т.зв. «місяця гордості», протягом якого відбудуться різноманітні заходи на підтримку ЛГБТ-людей. Про це повідомили на Fox News.

На офіційних облікових записах посольства розмістили фотографію райдужного прапора, що прикрашає історичну будівлю дипломатичного представництва США в Римі.

«Сьогодні починається “Місяць гордості”. Сполучені Штати Америки поважають і заохочують рівність і людську гідність усіх людей, включаючи спільноту ЛГБТК+», – йдеться в офіційному зверненні посольства.

Там підкреслюється, що президент Джо Байден і вся адміністрація Байдена-Харріс віддані справі припинення дискримінації, ненависті та фанатизму щодо громадян США, якими б не були їхні сексуальні уподобання.

«Місяць гордості – це можливість висловити повагу історії спільноти ЛГБТКІ+ та їхню боротьбу за рівність», – зазначила торговий представник США Кетрін Тай і нарікала, що все ще не вдалося побудувати світ, вільний від насильства та упереджень щодо ЛГБТКІ+ персон.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією