На Родосі гей-пару з дитиною кинули під час пожеж: “Нам сказали, що це сім’я!..”

Домовласник із Греції відмовився прихистити британську гей-пару з дитиною під час пожеж, що вирували на острові Родос.

34-річний Шон Палмер і 35-річний Метт Сміт із Великої Британії планували провести свою першу сімейну відпустку на сонячному острові. Але їхній готель у Пефкосі був евакуйований через лісові пожежі, і сім’я була змушена шукати тимчасове житло.

На допомогу, пише “Advocate”, прийшов місцевий шкільний учитель, який запропонував їм залишитися в будинку однієї з сімей. Власник будинку приїхав забрати британців, але, побачивши їх, раптово відмовився допомагати. “Мені сказали, що це сім’я…” – обурився домовласник, розвантажив багаж пари і поїхав.

Британська гей-сім’я була змушена провести ніч у притулку для бездомних. На щастя, наступного дня їм вдалося повернутися на батьківщину. За словами Палмера і Сміта, цей інцидент був лише одним із багатьох проявів гомофобії, з якими вони зіткнулися під час природної катастрофи в Греції.

Відпустка залишила гіркий присмак у Палмера і Сміта. А відмова в притулку через їхню орієнтацію стала нагадуванням про те, що дискримінація, як і раніше, існує, зокрема в курортних регіонах.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією