На Островах Кука одностатевий секс більше не злочин

Острови Кука – держава у вільній асоціації з Новою Зеландією, що розташована в південній частині Тихого океану – остаточно декриміналізувала одностатевий секс.

У п’ятницю минулого тижня парламент країни ухвалив законопроєкт про внесення поправок до Закону про злочини 1969 року. Він набуде чинності 1 червня 2023 року.

Сьогодні винятково гарний день для мене особисто“, – сказав прем’єр-міністр Марк Браун (Mark Brown) у своєму виступі перед парламентом, оголосивши про ухвалення законопроєкту.

За старим законом, нагадує Outtraveler.Com, чоловікам, які беруть участь у “непристойних діях” з іншими чоловіками, загрожувало п’ять років в’язниці, а організаторам подібного – до 10 років позбавлення волі. Жінки не потрапляли під дію закону.

“Уряд не зобов’язаний вказувати людям, якою має бути їхня сексуальна орієнтація”, – сказав Браун у своєму виступі, додавши: “Уряду немає місця в спальнях народу”.

Робота зі скасування гомофобних законів почалася багато років тому. Перші громадські слухання з цього питання відбулися ще 2017 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією