На конкурсі транс*персон у Таїланді перемогла 27-річна бізнес-леді

У Таїланді на конкурсі краси транс*персон, філіппінка Фушія Анна Равена здобула титул Міс Інтернешнл Королева 2022. Захід пройшов у суботу, 25 червня. Його вважають найбільшим та найпопулярнішим у світі конкурсом транс*персон. Мешканка Філіппін обійшла 22 інших претендентів на корону. Друге та третє місця дісталися учасникам з Колумбії та Франції відповідно.

Як пише Reuters, Анні Равені 27 років. Вона володіє бізнесом.

“Моє перше послання всім – поширюватиме любов, мир і єдність, тому що це найважливіше, що ми робимо на даний момент і що відбувається у світі прямо зараз”, – зазначила переможниця.

Зазначимо, конкурс не проходив два роки через пандемію. У 2022 році він відбувся в тайському приморському місті Паттайя під час Місяця гордості, щоб також відсвяткувати ґендерну рівність. Захід було запущено понад десять років тому, щоб допомогти трансгендерним жінкам відчути себе більш прийнятими у суспільстві.

Також відзначається, що в Таїланді проживає одна з найвідкритіших і найпомітніших спільнот ЛГБТ в Азії. Це посилює її імідж толерантності та привабливості як ліберального місця відпочинку для іноземних туристів. Проте активісти кажуть, що тайські закони та інститути ще мають відобразити зміну соціальних поглядів і, як і раніше, дискримінувати ЛГБТ+ та одностатеві пари.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією