На Кіпрі пройшов марш ЛГБТ

25 вересня сотні активістів вийшли на вулиці кіпрської столиці під час ЛГБТ-маршу на підтримку рівних прав незалежно від сексуальної орієнтації, повідомляє Reuters.

«Шлюб для всіх» був гаслом ходи столицею Кіпру Нікосії, з використанням кіпрського прислівника «Gamos Gia Oullous», щоб наголосити, як місцевий менталітет змінив політику.

Одностатеві шлюби на Кіпрі заборонені, тоді як одностатеві громадянські партнерства з обмеженим набором прав є законними.

Активісти кажуть, що відсутність рамок сімейного законодавства для одностатевих пар позбавляє їх права усиновлювати дітей або надавати рівні батьківські права парі у цивільному партнерстві однієї статі.

Практично ніде, жодних обговорень (на офіційному рівні) не починалося“, – сказав віце-президент Accept-LGBTI, один з організаторів маршу Антоніс Папагеоргіу.

Міністр юстиції Кіпру Стефі Драку заявила, що держава визнає, що необхідно зробити більше, щоб покласти край усім формам дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. «Наш обов’язок—збудувати відкрите та інклюзивне суспільство»,— сказала вона у своїй промові.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією