На Кіпрі на вимогу батьків із дитсадка вилучили книгу з ЛГБТ-пропагандою

Книжка, що містить зображення одностатевих пар, викликала протест з боку батьків на Кіпрі.

Книжку з “ЛГБТ-пропагандою”, що викликала протест з боку батьків, вилучили з одного з дитячих садків Нікосії, столиці Кіпру.

Представники організації «Рух активних громадян – захисників Кіпру» поскаржилися на книгу. Вони зажадали від уряду провести «негайне розслідування, щоб визначити, хто поширив вищезгадані матеріали».

У листі «активні громадяни» заявили, що зображення з книжки «перш за все, ображають традиційний інститут сім’ї, а все, що вони можуть принести дітям, особливо тим, хто перебуває в дитячому садку, – це плутанину в ідентичності».

Влада провела розслідування інциденту. Директор департаменту початкової освіти Міністерства освіти Маріос Стіліанідіс підтвердив, що книга була серед 50 книжок, подарованих Батьківською асоціацією дитячому садку в Нікосії.

У цьому навчальному закладі діє програма «Бібліотека на час», у рамках якої діти беруть деякі з книг додому на кілька днів. Батьки обурилися змістом однієї з книжок, яка “пропагувала” одностатеві сім’ї.

Маріос Стіліанідіс зазначив, що керівництво навчального закладу не перевірило зміст книги, через що виник скандал.

Він наголосив, що в бажанні поповнювати шкільні бібліотеки немає нічого поганого. «Болючим є те, що обираються деякі книжки, які викликають труднощі. Схоже, що ця книга кидає виклик. Тому її було вилучено», – підсумував він.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією