Мовчав 85 років: ветеран у своєму некролозі розкрив таємницю, яку приховував все життя

Едвард написав, що не наважувався розкрити свою таємницю, оскільки боявся, що від нього відречуться ті, кого він знав та любив.

Полковник Едвард Томас Раян, ветеран В’єтнаму, все життя зберігав таємницю, відкривши правду своїм родичам та друзям лише у некролозі після смерті. Про це пише видання Albany Times Union, передає Фокус.

85-річний Раян, який до пенсії працював пожежником, помер у своєму будинку в Олбані (штат Нью-Йорк). В останньому зверненні до близьких та світу, опублікованому в місцевій газеті, чоловік зізнався, що був геєм.

“Маю сказати вам ще одну важливу річ. Усе своє життя я був геєм: у початковій школі, в середній, у коледжі, завжди”, — написав американський ветеран.

Також він розповів про 25-річні стосунки з іншим чоловіком, якого звуть Пол.

“У мене були стосунки з Полом Каваньяро з Північного Грінбуша. Ми провели разом 25 чудових років, і він був коханням всього мого життя. Пол помер у 1994 році під час медичної процедури, яка пішла не за планом. Мене поховають поруч з ним”, — зізнався полковник у відставці.

Едвард пояснив, що не наважувався розкрити свою таємницю, оскільки боявся, що від нього відречуться ті, кого він знав та любив.

Фото: Edward Thomas Ryan

“Мені шкода, що так і не набрався сміливості зізнатися в тому, що я гей. Тепер, коли моя таємниця розкрита, назавжди спочиватиму з миром”, — додав він.

Чоловік служив у 10-й бригаді армії США й отримав кілька військових нагород, зокрема медаль “За службу в національній обороні” та медаль “За оборону свободи” після теракту в США 11 вересня 2001 року.

У Раяна залишилося 14 племінників та племінниць, які з любов’ю називали його “дядьком Едом”.

Опублікований у газеті некролог став вірусним — люди з усього світу зворушені цією історією.

Фото: Edward Thomas Ryan

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар