Модельєр Зак Позен і танцівник Харрісон Болл оголосили про заручини

Відомий американський модельєр Зак Позен і прем’єр Нью-Йорк Сіті балету Харрісон Болл оголосили про заручини у соціальних мережах.

У пості, під назвою “Заручини 8.8.22“, 41-річний Зак Позен (Zac Posen) відзначив свого нареченого на слайд-шоу фотографій, поділившись деякими з їхніх спільних спогадів.

Повідомлення Позена було зустрічно з любов’ю його шанувальниками та друзями. Хайді Клум, його колишня колега по “Проекту “Подіум”, відзначилася сердечками, написавши: “Боже мій, я така рада за вас двох. Вітаємо“. До слів радості приєдналися актриси Різ Уізерспун та Ніна Добрев. Мілла Йовович написала: “Боже мій, я така рада за вас!!!???“.

У Харрісона Болла (Harrison Ball) з’явився аналогічний пост у його соціальних мережах. На фото пара стоїть перед двома гігантськими стрілами Купідона.

Хоча точна дата, коли пара почала зустрічатись, не відома, молоді люди вперше опублікували свої спільні фотографії у квітні 2021 року.

Зак Позен став широко відомий у 2000 році після того, як сукня, яку він створив для Наомі Кемпбелл (яка почула про Позена від Лоли Шнабель, дочки американського художника Джуліана Шнабеля) почала переходити від знаменитості до знаменитості. З того часу Позен завоював безліч нагород, створив, а потім закрив свій бренд.

У квітні 2008 року міні-колекція Позена у співпраці з Target була випущена у 75 магазинах Австралії. Він відповідав за образи Еллен ДеДженерес та Порції де Россі у день їхнього весілля, а також розробив колекції весільних суконь для White One Bridal та David’s Bridal. А ще в його біографії співпраця з дочками Трампа, яким він відмовив після того, як татко, повертаючи Америці велич, почав наїжджати на ЛГБТ-спільноту.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією