Міністр культури Казахстану прокоментував скандал довкола прокату мультфільму з ЛГБТ персонажами

Казахстанців схвилювала сцена поцілунку одностатевих героїв у диснеївському мультфільмі “Базз Лайтер”, повідомляє Експрес К.

Міністр культури та спорту Даурен АБАЄВ повідомив, що кінопрокату мультфільму в Казахстані не буде.

“У відповідь на численні запити громадян та ЗМІ повідомляю: прокат анімаційного фільму “Базз Лайтер” на території Казахстану не здійснюватиметься”, – написав чиновник у Facebook.

Анімаційний фільм “Базз Лайтер” від компанії Pixar планували випустити до казахстанського прокату 14 липня. Раніше у казахстанському сегменті соцмереж з’явилися публікації проти показу мультфільму. Деякі користувачі побачили у секундному поцілунку помічниці Базза Лайтера з іншою жінкою пропаганду ЛГБТ.

25 червня було створено онлайн-петицію проти показу мультфільму, вона зібрала понад 37,5 тисяч підписів. 14 липня представник Духовного управління мусульман Казахстану Агабек Конарбайули заявив, що в управлінні проти цього фільму. “Ми повинні захистити дітей від “шкідливих уподобань”. Батьки відповідають за це. Тому ДУМК не підтримує показу мультфільму з пропагандою ЛГБТ”, – наводить його слова видання Arbat.media.

Картину “Базз Лайтер” раніше заборонили до показу у низці мусульманських країн, зокрема у Саудівській Аравії та ОАЕ.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією