“Мільйон матерів” збожеволіли через одностатеву пару в рекламі податкових послуг

Євангелічна група “Один мільйон матерів” продовжує божеволіти через представлення ЛГБТК+ у рекламі. Цього разу їхній гнів викликала поява одностатевої пари в рекламі фірми TurboTax.

TurboTax допомагає із податковими справами. Остання рекламна кампанія фірми просуває ідею про те, що коли ви не займаєтеся врегулюванням ваших податкових проблем, ви можете робити все, що завгодно. Наприклад, одружитися… одностатевим шлюбом.

У передноворічному ролику TurboTax показано двох чоловіків, які одружилися.

Цих пару секунд було достатньо, щоб “мільйон матерів” почали діяти: “TurboTax має бути соромно за спробу нормалізувати гріх, показуючи двох геїв, які одружуються, у рекламному ролику 2023 року… TurboTax використовує громадський ефір, щоб піддати сім’ї розкладанню моралі і цінностей, принижуючи святість шлюбу”…  тощо.

Зрозуміло, відразу з’явилася і відповідна петиція.

Але гомофобні крики не збентежили TurboTax. У відповідь, пише Queerty, компанія розмістила зображення двох наречених у своїх соціальних мережах.

Нагадаємо, американьска громадська організація “Один мільйон мам” виступає проти “пропаганди антихристиянських цінностей у світі, спрямованих на руйнування традиційної родини”. Закликає до бойкотування всього, що так чи інакше пов’язане із “лобіюванням теми ЛГБТ”.

Раніше повідомлялося: “мільйон матерів” оголосили бойкот новому фільму Marvel через гей-поцілунок.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією