Міка: «Мені казали, що моя музика надто гейська»

Популярний британський квір-співак Міка розповів, як боровся з гомофобією на початку своєї кар’єри

Співак Міка дав нове інтерв’ю «INEWS». У ньому він розповів, як боровся з гомофобією та страждав від постійних нападок журналістів, які вимагали від нього зробити камінг-аут.

«Занадто гейська музика»

2007 року співак Міка був буквально всюди. Його пісні фігурували у всіх музичних чартах, а сам співак стрімко перетворився на поп-зірку. Тоді його дебютний альбом Life in Cartoon Motion розійшовся тиражем у вісім мільйонів копій.

Сам Міка вважає, що його творчість просто випромінювала “відверту радість поп-музики“. Тим не менш, не все так чудово було в житті поп-співака. Коли співак тільки починав будувати свою музичну кар’єру, то він регулярно стикався з гомофобією та неадекватним ставленням до своєї творчості. Так, наприклад, співаку часто відмовляли у виконанні його пісень, оскільки вважали, що його музика «занадто гейська».

Вимушений камінг-аут

При цьому співак довгий час не наважувався обговорювати власну сексуальність та зберігав свої сексуальні уподобання в таємниці від інших людей. Як розповідає сам співак, у ті часи музична індустрія була не найсприятливішим місцем, щоб спокійно ділитися інформацією про свою ідентичність чи сексуальність.

Крім того, Міку постійно дошкуляли журналісти та відчайдушно намагалися змусити його зробити камінг-аут. Співак вважає, що журналісти постійно хотіли навісити на нього ярлик і таким чином роздмухати з його камінг-ауту «сенсацію».

«Це було на той момент мого життя, коли я навіть не відкрився своїй власній мамі. То навіщо мені робити це з журналістом, якого я ніколи не бачив, якщо навіть не відкрився матері?», — розповідає Міка.

Міка у 2007 році

Проте журналісти не відставали від співака. Ба більше, 2007 року у виданні «Guardian» вийшла стаття з наступним заголовком: «Чому Міка не дає прямої відповіді?».

Співак зважився на публічний камінг-аут лише 2012 року, за п’ять років після виходу його дебютного альбому. Він розповів, що йому знадобилася деяка кількість часу, щоб просто навчитися бути самим собою.

«Озираючись назад, я справді відчував сильний тиск із приводу навішування на себе ярликів. Я почував себе погано. Тепер я розумію, що насправді це журналісти, які чинили на мене такий тиск, повинні почуватися погано».

В даний час Міка веде шоу талантів The Piano на Channel 4. У цьому шоу співак таємно судить піаністів-аматорів, які грають у громадських місцях по всій країні.

Минуло більше десяти років з того часу, як Міка відчув себе комфортно і розкрив свою сексуальну орієнтацію. Але в суспільстві, як і раніше, існує проблема, коли зірок змушують розкривати свою сексуальність. Тут можна згадати вимушений камінг-аут Кіта Коннора — тоді актор зробив його, оскільки просто втомився від постійних образ на свою адресу та звинувачень у квірбейтингу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією