“Мій колишній чоловік почав зустрічатися з хлопцем – тепер ми всі виховуємо сина разом”

Мешканка Мельбурна, Австралія, дізналася про зустрічі її партнера з іншим чоловіком і запропонувала виховувати сина втрьох. Про рішення жінки пише Metro.

25-річна Медді Росс та 26-річний Діон Негреа почали зустрічатися ще в юності, і шість років тому у них народився син Брекстон. За словами Росс, вона завжди любила Негреа і не сумнівалася у своєму виборі. Однак її не залишало відчуття, що щось іде не так, і якоїсь миті вона почала підозрювати партнера в гомосексуальності. Незабаром вона виявила листування з іншими чоловіками у телефоні чоловіка.

“Коли я вперше побачила ці повідомлення, мені стало боляче. Я подумала: зі мною щось не так? Я неприваблива? Невже я зробила його геєм?” – Згадує Медді.

Після знайдених повідомлень пара розлучилася, але Негреа так ні в чому не признався. Через необхідність приховувати свою орієнтацію від близької людини чоловік почав вживати наркотики.

Провівши в реабілітаційному центрі 15 місяців, Негреа зрозумів, що готовий у всьому зізнатися Росс. Він показав їй хлопця, який йому подобався, і Медді вважала його привабливим. Обранцем Діона виявився 30-річний Лі Фокс, з яким він офіційно зареєстрував стосунки у липні.

Незважаючи на те, що колишні партнери не живуть разом, вони виховують сина. Рос залучила до виховання і Фокса. Жінка закликала тих, хто потрапив у схожу ситуацію, в першу чергу думати про дітей, які найчастіше страждають при розлученні батьків.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією