Мер Кишинева не дасть дозвіл на марш ЛГБТ: “Збирайтеся краще в парламенті”

Примар (мер) Кишинева Іон Чебан категорично проти маршу ЛГБТ, який організовують у столиці Молдови, і не підпише дозволу на цю ходу. Про це він заявив сьогодні, 12 червня, на нараді муніципальних служб.

За його словами, оптимальним місцем для проведення такого заходу є парламент і уряд.

“Повторюю свою позицію і цього року. Я не підпишу заяву, подану для організації гей-параду в столиці 18 червня. Громадський транспорт ходитиме у звичайному режимі вулицею Букурешть та іншими вулицями”, – наголосив Чебан.

Він додав, що, якщо представники правлячої партії “Дія і солідарність” (ПДС) захочуть, вони можуть організуватися, як і торік, “коли було витрачено чотири мільйони леїв, а вулиці і транспорт було перекрито без дозволу”.

“Найкраще місце для проведення такого заходу, щоб не порушувати рух громадського транспорту, – це парламент і уряд. Нехай кожен робить що хоче у себе вдома. Нам не потрібна пропаганда цих заходів. Я виступаю за захист права на роботу, навчання та інші аспекти повсякденного життя, але без пропаганди цих псевдоцінностей”, – резюмував Іон Чебан.

Нагадаємо, 2022 року примар столиці також не підписав дозвіл на проведення в місті ЛГБТ-події. Він запропонував її учасникам зібратися біля будівлі президентури і парламенту. Проте марш відбувся. Правоохоронці, незважаючи на тридцятиградусну спеку, у бронежилетах, зі щитами і касками щільною стіною вишикувалися по периметру їхнього руху, щоб захистити ЛГБТ на чолі з депутатами ПДС від православних активістів, що вийшли до них назустріч, і священиків Молдавської митрополії російської православної церкви. У підсумку противники ходи йшли поруч із карабінерами, “пояснюючи співробітникам правоохоронних органів, як погано охороняти подібні заходи, попереджаючи, що ризикують “стати такими ж”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією