Мер Белграда м’ягко «злився» з відкриття Прайда

Глава сербської столиці Олександр Шапіч заявив, що не братиме участі у відкритті Європрайду

Шапіч відмовився від участі в головній європейській ЛГБТ-події осені і не підніматиме райдужний прапор перед міським парламентом. Незважаючи на те, що організатори Європрайду попросили Шапіча особисто прийняти гостей свята у своєму місті, він відмовився. Від імені мерії братиме участь у прайді заступниця мера Весна Відович.

«Чи я щасливий з цього приводу, це зараз не важливо. Важливо показати, що ми місто, відкрите для всіх людей, сподіваюся, що пройде в найкращому вигляді і ми виконаємо наші зобов’язання як організатора цього заходу», — заявив Шапіч.

Белградський мер наголосив, що це Європрайд — великий захід. Столиця Сербії буде господарем для загальноєвропейської події, але в щільному графіку Шапіча часу для нього не знайшлося. Наприклад, він заявив, що особисто відкриє День сім’ї.

Незважаючи на м’який опір сербської влади, багато в чому підконтрольної росії, ця країна стає все більш райдужною. Торік сотні людей взяли участь у ЛГБТ-прайді у Белграді. Він пройшов під гаслом «Кохання – це закон». Присутні вимагали легалізації у країні одностатевих союзов. Вперше подібний захід відбувся тут 20 років тому.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією