«Мені вони неприємні»: президент Сербії відреагував на скандали навколо майбутнього прайду у Белграді

Президент Сербії Олександр Вучич різко висловився з приводу конфлікту, що розгорівся в суспільстві, щодо майбутнього прайду в Белграді, що має буде проведений у вересні. За його словами, перед країною стоять гостріші проблеми, які заслуговують на увагу.

«Я не поважаю нікого, хто говорить про прайд, або євро-прайд, про тих, хто на нього нападає, і про тих, хто його вихваляє. У мене набагато більше серйозних турбот. Мені огидні й ті, й інші. Тому що й ті, й інші намагаються звалити додатковий вантаж на плечі своєї країни. Мені вони неприємні», – заявив Вучич, слова якого цитує «Балканіст.ру».

«І ті, хто хоче битися, адже, б’ючи гомосексуала, що стоїть поруч, він бореться з гомосексуалом у собі. І ті, хто розхвалює [прайд] і не замислюється, які проблеми стоять перед Сербією. У своїх чотирьох стінах робіть, що хочете, але навіщо ви втручаєтеся в цю державу? І вистачить брехати про те, що європрайд проходитиме сім днів. Він проходитиме лише в один день, як і минулого разу. Навіщо брехати? Щоб ми тут говорили про дурниці і не обговорювали справжні проблеми?» – сказав президент Сербії.

За його словами, влада сповістить громадськість, коли буде винесено рішення щодо проведення або скасування прайду в Белграді.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією