Меган Рапіно присвятила нагороду “Жінка року” транс*персонам

Зірка футболу, відкрита лесбійка Меган Рапіно присвятила нагороду “Жінка року”, однією з яких стала за версією журналу “Time”, транс*персонам.

Я тут тільки через них, – сказала Рапіно на гала-концерті “Жінки року”, що відбувся в четвер минулого тижня в готелі “Four Seasons” у Беверлі-Хіллз, повідомляє “Time”. – Ми всі знаємо, що в нашій країні робляться спроби не помічати трансгендерів“.

“Мене надихає їхнє прагнення бути самими собою… Те, як вони відмовляються жити інакше, даючи найповніше уявлення про те, що означає бути людиною в цьому світі…” – наголосила 37-річна Меган Рапіно (Megan Rapinoe).

“Білі жінки залишають чорних жінок – і решту – позаду. Натуральні жінки випереджають квір-жінок… Давайте не будемо такими… Ніколи і нікого не залишайте позаду…” – сказала Рапіно.

Меган Рапіно, нагадує “Advocate”, двічі вигравала чемпіонат світу у складі збірної США. Вона послідовно виступає за рівну оплату праці жінок-спортсменок, а також права ЛГБТК+ і жінок загалом.

Серед інших жінок року за версією “Time” – українська ЛГБТ-активістка Олена Шевченко, іранська журналістка Масіх Алінежад, мексиканська активістка Вероніка Крус Санчес, актриси Кейт Бланшетт та Анджела Бассетт, квір-співачка Фібі Бріджерс та інші.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією