Матьє Гюйо, Містер Ведмідь Тулуза 2024

Наприкінці квітня Bears Occitanie (TBO), Франція, організували Тулузький ведмежий вікенд, на якому вони зібралися разом для звичайних веселощів і товариського спілкування, характерних для більшості ведмежих заходів, а також для обрання Містера Ведмідь Тулузи 2024.

BearWorldMag з гордістю представляє переможця цього конкурсу, Матьє Гійо, який приєднується до нас, щоб розповісти про свій досвід участі у конкурсі, про ведмежий світ Тулузи та про свої плани на рік свого титулу.

BWM: Чи можете ви розповісти нам трохи про свій досвід?

Матьє Гійо (МГ): Мене звати Матьє Ґійо, мені 36 років. Я керівник позакласних заходів. Я з Лестрема, маленького містечка в Па-де-Кале, що на півночі Франції. Я там народився і жив там донедавна. Дев’ять місяців тому я прийняв рішення переїхати до Тулузи, щоб бути разом з моїм партнером.

BWM: Що привабило вас у ведмежій спільноті?

МГ: Я дізнався про ведмежу спільноту близько півтора року тому. За цей рік перебування у спільноті я відчув, що мене цінують і приймають таким, яким я є – людиною з нетиповою статурою, але з великим серцем! Ця спільнота є інклюзивною, турботливою, толерантною і поважає кожного свого члена і всіх людей, які люблять Ведмедів. Це те, що привабило мене в цій спільноті.

BWM: Чому ви ворішили позмагатися за титул Містер Ведмедь Тулузи?

МГ: Я брав участь у цих виборах, тому що хотів по-своєму представляти цю спільноту, яка дозволила мені вирости і стати тим ведмедем, яким я є сьогодні. Ці вибори також дозволили мені розширити свої межі і відкрити себе. Я також хотів продовжити те, що розпочав мій друг і попередник Ніколя.

BWM: Яким був ваш досвід участі у виборах? Як відбувався виборчий процес?

МГ: Чесно кажучи, ці вибори не були схожі на типові змагання. Це була дружня і підтримуюча атмосфера. Кожен з нас отримав цей досвід по-своєму. Зі свого боку, без моїх товаришів вибори не пройшли б так, як вони пройшли.

Що стосується процесу голосування, то тільки люди, присутні на конкурсі, мали можливість голосувати за допомогою квитків. Після того, як всі групові та індивідуальні виступи були завершені, голосували глядачі.

BWM: Розкажіть про Тиждень тулузького ведмедя та тулузьких ведмедів.

МГ: Цього року асоціація Toulouse Bears Occitanie (TBO) хотіла по-справжньому висвітлити вибори, тому вони створили захід Toulouse Bear Weekend. Захід проходив протягом 3 днів з 19 по 21 квітня.

У п’ятницю ввечері відвідувачі взяли участь у вечері в Museau Musette, після чого відбулася презентація кандидатів у Bar le Bear’s.

Наступного дня, в суботу 20 квітня, до 14:00 ми працювали на Ведмежому ринку, а потім люди мали вибір між двома напрямками. Вони могли піти до сауни «Ks» або до «Галле де ла Машин», щоб взяти екскурсію та покататися на Мінотаврі Астеріоні. Потім, близько 18:00, Quiquina організувала аперитив. Увечері двері кабаре Le 9, де проходили вибори, відчинилися о 20:30, а шоу розпочалося о 21:30. Оголошення результатів відбулося близько 12:30, і вечір продовжився до пізньої ночі.

У неділю, 21 квітня, відбувся бранч, організований цього разу Джентіною, після якого відбулася гра у пошуках скарбів. Увечері в барі «Ведмежий» відбулися зовсім інші вибори. На завершення Тулузького Ведмежого Вікенду члени Toulouse Bears Occitanie (TBO) організували вибори Містера Бульбашкова Задниця!

BWM: Розкажіть про Тулузьких ведмедів та соціальні заходи, доступні для ведмедів.

МГ: У Тулузі є кілька барів, зокрема Bear’s, де раз на місяць збирається асоціація Toulouse Bears Occitanie, щоб організувати аперитиви.

Toulouse Bears Occitanie – це асоціація, яка організовує заходи протягом року. Це 3 вечірки біля басейну, обіди та аперитиви TBO.

Тулузькі ведмеді – це невелика спільнота, яка об’єднує ведмедів і тих, хто їх любить. У всьому, що вони роблять, панує дружелюбність, повага та доброта.

BWM: Які ваші цілі на ювілейний рік? Де ви будете виступати?

МГ: Моїми цілями на цей рік буде підкреслити доброту, толерантність, повагу та інклюзивність. Це ті слова, які, на мою думку, повинні представляти цю прекрасну спільноту. Попереду ще довгий шлях, але, як я вже казав, кожна дія має значення для змін.

Також є бажання щомісяця влаштовувати заходи, на які волохаті люди могли б приходити зі своїми домашніми улюбленцями, тож я сподіваюся, що зможу допомогти цьому здійснитися.

Цього року я буду присутній на виборах Містера Ведмедя Монпельє 1 червня. Потім я буду з нашими друзями бельгійцями на Бельгійському Ведмежому прайді, а також на Ведмежому прайді в Кельні. Є й інші заходи, на які я думаю піти, але це поки що лише плани. Я також буду на прайді в Тулузі 8 червня, в Монпельє 15 червня і в Парижі 29 червня.

BWM: Які, на вашу думку, важливі питання, що потребують вирішення у ведмежій спільноті?

МГ: У спільноті геїв-ведмедів є кілька важливих питань, які варто вирішити для забезпечення добробуту та інклюзії її членів. Я наведу декілька з них:

Дискримінація та стигма, психічне здоров’я, репрезентація та видимість, інклюзія та різноманітність, боротьба зі стереотипами щодо тіла.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар