“Magic: The Gathering” представляє новий набір ЛГБТ-карток

Популярна настільна гра “Magic: The Gathering” випустила новий набір за участю квір-персонажів. У колекцію входять вісім карток.

Wizards of the Coast, американська компанія, що випускає настільні рольові ігри, анонсувала нову колекцію з восьми карток з ЛГБТ-персонажами. Випуск присвячений Місяцю Прайдів.

“…Карти в релізі “Таємне лігво” засновані на різних подіях, і ми сподіваємося, що люди знайдуть у них відображення якоїсь частини свого унікального “я”. 50% від кожної покупки “Pride Across the Multiverse” буде пожертвувано” Проекту “Тревор”, – йдеться в повідомленні, цитує його “Out”.

Нагадаємо, “Проект Тревор” – американська некомерційна організація, заснована у 1998 році. Її діяльність спрямована на запобігання самогубствам серед молодих лесбіянок, геїв, бісексуалів та трансгендерів.

Стефані Чунг, арт-директор проекту Pride Across the Multiverse, розповіла про свій досвід роботи над квір-картами.

“Для квір-американки азіатського походження робота над цим випуском була дуже значним і складним завданням, – сказала Ченг. – Я отримала величезне задоволення від співтворчості з неймовірно талановитими та веселими людьми…”

Раніше повідомлялося: у настільній грі “Magic: The Gathering” з’явився перший трансгендерний персонаж.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією