Літня сукня прем’єр-міністерки Санни Марін на прайді в Гельсінкі стала хітом

Кульмінацією тижня гордості у Фінляндії стала прайд-хода у суботу, 2 липня. Прем’єр-міністр Санна Марін, яка виросла в одностатевій родині, вкотре взяла участь у неї. Вона пройшла у колоні своєї Соціал-демократичної партії. Особливу увагу привернула її сукня з рожевим орнаментом, про походження та значення якої точаться суперечки у соціальних мережах та ЗМІ.

Хода завершила Тиждень гордості та Місяць гордості, які тривали весь червень. Гельсінкський прайд – найбільший захід у галузі прав людини у Фінляндії, який цього року проходив під патронажем Дженні Хаукіо, дружини президента республіки Саулі Ніїністе. Санна Марін була покровителькою Прайда у попередні два роки.

Санна Марін нагадала, що Прайд багато означає для неї особисто, адже у неї дві мами.

“Прайд так багато означає особисто для мене через моє походження. Я виросла в райдужній сім’ї, для мене рівність людей і дотримання прав людини – це питання, через які я колись прийшла в політику. Я хочу сказати, що права людину – це справа кожного з нас. Це справа не тільки меншин, це справа кожного фіна…” – наголосила Санна Марін у зверненні, адресованому нації у день прайду.

Ну і, звичайно, захоплення викликало літню сукню Санни Марін із довгими рукавами.

За найскромнішими підрахунками у ході в Гельсінкі цього року взяли участь 175 тисяч осіб.

Гельсінкі прайд відбувається у своєму нинішньому вигляді з 2000 року. З 1981 року у Фінляндії проходили марші за рівність сексуальних та гендерних меншин, нагадує “Italehti”.

ЛГБТ

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією