Lil Nas X про потужну мету нового документального фільму: “Чорні квір насправді контролюють культуру”

Володар Греммі, артист Lil Nas X поділився прекрасним натхненням, що стоїть за його новим документальним фільмом “Lil Nas X: Хай живе Монтеро (Lil Nas X: Long Live Montero) – і про те, як чорношкіра квір-молодь повинна знати, що вона допомагає “підняти світ на новий рівень”.

Lil Nas X став іконою квір-культури відтоді, як публічно визнав себе геєм у 2019 році. Паралельно з музичною кар’єрою 24-річний репер майстерно тролить гомофобів в Інтернеті, виступає на захист прав геїв і без сорому включає святкування квір-сексуальності у свою музику, відеокліпи та живі виступи.

Повнометражний документальний фільм хітмейкера “Industry Baby” слідує за Li Nas X, коли він вирушає у свій світовий тур “Long Live Montero” наприкінці 2022 року.

У фільмі йдеться про його вірусну сенсацію “Old Town Road”, яка за одну ніч зробила його міжнародною зіркою, та процес створення дебютного альбому Montero, який отримав схвальні відгуки критиків, а також про унікальний інтимний портрет його особистого життя, зокрема про те, як він допоміг своєму молодшому братові змиритися зі своєю бісексуальністю.

В інтерв’ю Variety Нас пояснив, що він “щиро сподівається”, що його документальний фільм матиме позитивний вплив на репрезентацію чорношкірих квір-людей.

Я знаю, що за своє життя, поки я тут, я зроблю все можливе, щоб пробити недосяжу стелю для нас, чорношкірих квір-людей”, – сказав він.

“І я маю на увазі недосяжною, тому що це може вийти за рамки.”

“Я відчуваю, що ми живемо в поколінні, де чорношкірі квір-люди дійсно контролюють культуру, і вони допомагають вивести світ на новий рівень.”

“І я думаю, що це вплине на нашу молодь, яка дивиться на нас”.

Співак вже давно говорить про те, що черпає натхнення в ЛГБТК+ артистів, які були до нього, не в останню чергу – в іконі рок-н-ролу Літтл Річарді, який став новатором.

За словами співрежисера Зака Мануеля, в основі документального фільму, прем’єра якого відбулася в суботу (9 вересня) на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, незважаючи на затримку, викликану загрозою вибуху, лежать вірність собі та вшанування чорношкірих митців, які проклали цей шлях.

Я думаю, що дійсно важливим було те, що сам Монтеро був настільки прозорим у своїй ідентичності, а також його шлях до того, щоб стати найповнішою версією своєї ідентичності, якою він дійсно хотів бути“, – сказав Мануель.

“І я думаю, що він поділився цією подорожжю з нами і вирушив у цю подорож разом зі своєю родиною, що зрештою стало справжнім серцем фільму. Він дійсно розумна і вдумлива людина, і він здатен розмірковувати про своє місце як артиста в міжнародному світі поп-музики.”

“Але він також здатен розглядати себе в перспективі як частину континууму інших чорношкірих квір-артистів і виконавців, які прийшли до нього.

“Я думаю, що його роздуми про ці речі стали стрижнем і серцем фільму – і це стало дійсно важливим для оповіді, а також для того, як ми розуміємо його як більше, ніж просто артиста, але розуміємо його як особистість”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією