ЛГБТ тематика в новинці від Disney “Незвичайний світ”

Усі люди прагнуть до рівності у суспільстві, яке толерантно ставиться до всіх верств населення. Світ уже давно поділився на людей, які живуть по біблійним законам, та по природнім інстинктам. Якщо говорити про освіту, то питання сексуальних стосунків вкрай важливе, про сексуальні орієнтації та гендерну самоідентифікацію прищеплюють ще з дитинства. Вперше Disney випустить повнометражний анімаційний фільм, який зачіпає тему одностатевих стосунків. У якому відкрито покаже представників ЛГБТ.

Мультфільм під назвою “Незвичайний світ” від Disney покаже глядачам чарівну подорож сім’ї Клейдів, що складається з трьох поколінь і собаки. Вражаюча пригодницька розповідь про таємний світ з чудернацькими мешканцями та дослідницькими експериментами. В одній із сюжетних ліній хлопець Ітан (онук із сім’ї головних героїв) фліртує з іншим парубком Діазо, а шкільні друзі дивлячись на це дражнять його за таку поведінку.

Французький художник-постановник анімації Матьє Сагезчі, який побував на закритому показі мультфільму “Незвичайний світ” звернув увагу на “гей-підлітковий роман”.

Насправді такі теми зовсім не новинка. Стосунки, одностатеве кохання та тілесні аспекти активно досліджували автори з різних епох та культур ще від часів античності (Стародавня Греція та Рим) й до сьогодення.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією