ЛГБТ-пропаганда: казахстанці виступили проти показу мультфільму

У Казнеті підписують петицію проти мультфільму Базз Лайтер, який має вийти на великі екрани 14 липня, повідомляє inbusiness.kz.

14 липня 2022 року в країні розпочнеться нова хвиля ЛГБТ-пропаганди. Сцени, де люди однієї статі відкрито висловлюють свої почуття, покажуть у всіх кінотеатрах. Мультфільм “Базз Лайтер” виходить у всьому світі, а в деяких арабських країнах він був заборонений, оскільки порушує базові цінності, на яких ґрунтується суспільство”, – йдеться в тексті петиції.

Автор пише, що для Казахстану “неправильно показувати цей мультфільм. Наша релігія суворо забороняє усі вивіски, пов’язані із ЛГБТ-сферою“.

“Ми, батьки, маємо захистити наших дітей від згубного впливу цього ЛГБТ, ми не повинні допускати пропаганди, яка створює у світі негативні цінності. Вимагаємо заборонити цей мультфільм, щоб захистити наших дітей від негативного впливу”, – зазначено у тексті.

Петицію створено 25 червня. За минулі дні її підтримали понад 23 тисячі людей. Проти підписалися понад 2 тисячі осіб.

ЗМІ пишуть, що анімаційний фільм Pixar Базз Лайтер, який є розвитком популярної серії “Історія іграшок”, вже заборонено у 14 країнах через пропаганду одностатевих стосунків між двома персонажами. У звіті про фільм зазначається, що в одній зі сцен Аліша Хоторн цілується зі своєю партнеркою.

Згідно з інформацією WSJ, на даний час мультфільм включено у заборону показу в Єгипті, Малайзії, Іраку, Сирії, Бахрейні, Кувейті, Йорданії, Лівані, Омані, Катарі, Саудівській Аравії. Ймовірно, до списку приєднається Китай.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією