Лесбійки обрані губернаторками штатів Массачусетс та Орегон

Тіна Котек оголошена переможцем перегонів губернаторів штату Орегон. Це означає, що на проміжних виборах у США два штати очолили відкриті лесбійки.

Демократка Тіна Котек (Tina Kotek) здобула перемогу над представницею республіканської партії Крістін Дрейзен. Котек змінить на посаді губернаторку демократку Кейт Браун, першу в країні бісексуальну губернаторку.

Таким чином, пише “Advocate”, Тіна Котек та Мора Хілі (Maura Healey) з Массачусетсу стануть першими губернаторками-лесбійками у США.

Перемога Котек стала важкою і дорогою перемогою демократів (перевага становила не більше 4%), які мають більшість в Орегоні, але зіткнулися із суттєвими перешкодами цього року на тлі розчарування виборцями такими проблемами, як зростання кількості безпритульних, збільшення злочинів та незадовільне виконання держпрограм” .

Щодо Массачусетсу, то Мора Хілі була обрана першою лесбійкою-губернаторкою у США ще 8 листопада. Вона також стала першою жінкою, яка очолила Массачусетс. У 2014 році Хілі вже увійшла в історію, коли стала першою представницею ЛГБТК+, яку було обрано генеральним прокурором штату.

В інтерв’ю The Boston Globe 51-річна Мора Хілі сказала, що її лесбійська ідентичність не була проблемою в гонці за посаду губернатора Массачусетса:

“Я вважаю ознакою прогресу в Массачусетсі те, що мені не потрібно виправдовувати чи приховувати це. Я, безумовно, пишаюся тим, хто я…”

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією