Легендарна зірка року, соул-співачка та ікона ЛГБТ Тіна Тернер померла у віці 83 років

Про смерть Тіни Тернер (Tina Turner) було оголошено напередодні в повідомленнях на її офіційних сторінках соцмережах.

“З болем у серці ми оголошуємо про відхід Тіни Тернер. Своєю музикою і невичерпною пристрастю до життя вона зачарувала мільйони шанувальників по всьому світу… Сьогодні ми прощаємося з дорогою подругою, яка залишила нам своє найбільше досягнення: музику. Наше щире співчуття членам її сім’ї. Тіно, ми будемо сильно сумувати”, – йдеться в повідомленні.

Тіна Тернер народилася 1939 року в Теннессі в сім’ї селян. Після розлучення батьків вона жила з бабусею.

Виконавиця створила незліченну кількість хітів у 1960-х і 1970-х роках разом зі своїм тодішнім чоловіком Айком Тернером, який був дуже жорстокою людиною. Але Тіна зуміла вирватися з кола сімейного насильства.

Її кар’єра знову пішла в гору в середині 1980-х років, коли вона випустила альбом “Private Dancer”. Він приніс їй три премії “Греммі” і був проданий накладом понад 10 мільйонів копій.

Тіна Тернер стала постійною учасницею проєктів MTV, здобувши світову славу завдяки своїм енергійним і захопливим шоу. Тож не дивно, що її стали називати королевою рок-н-ролу.

Після успіху в 1980-х і 1990-х роках Тіна Тернер переїхала до Швейцарії і вийшла заміж за свого багаторічного бойфренда Ервіна Баха. У 1991 році її ввели в Зал слави рок-н-ролу разом з Айком, а потім у 2021 році – як сольного виконавця.

Її сила волі, талант і непохитне прагнення бути самою собою допомогли їй здійснити свої мрії.

“Сумуючи про втрату цієї видатної артистки і людини, ми пам’ятаємо про спадщину Тіни Тернер і нев’янучий вплив її музики. Її дух і невичерпна енергія продовжуватимуть надихати і приносити радість, нагадуючи нам усім, що треба приймати себе такими, якими ми є, і жити повним життям. Спочивай з миром, Тіно. Ми будемо сумувати за тобою…” – йдеться в публікації журналу “Advocate”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією