Леді Гага стане новою Харлі Квін

Несподівано для фанатів DC-коміксів Леді Гага зіграє роль Харлі Квін у майбутньому сіквелі «Джокер: Folie à Deux».

Поки ходили чутки про те, що співачка підписала контракт на роль партнерки та спільниці Джокера, співачка сама підтвердила цю новину коротким музичним тизером у twitter. Відео починається з того, що висвічуються їхні імена та показуються силуети, коли вони з’єднуються разом. На тлі звучить пісня «Щека до щоки».

Хоча ніяких подробиць сюжету не було оприлюднено, ми можемо отримати деякі підказки із назви фільму. Підзаголовок «Folie à Deux» перекладається як «Безумство для двох» і відноситься до психічного розладу, що вражає двох або більше людей, які поділяють одні й ті самі помилки. Звучить як ідеальна назва для історії кохання між клоуном-королем злочинності та його співучасницею Харлі.

Харлі Квін стала улюбленим персонажем фанатів як у кінематографічній версії, зіграній Марго Роббі у трьох фільмах із серії «Загін самогубців», так і в анімаційній версії, яка виходить у третьому сезоні на каналі HBO.

Незважаючи на її значну базу шанувальників, персонаж з’явився лише у 1990-х роках, коли її було представлено в мультсеріалі «Бетмен: Мультсеріал». Спочатку вона була задумана як любовний інтерес для Джокера. Колишня геніальна психіаторка у лікарні Аркхем на ім’я Харлін Квінзел. Яку Джокер втягнув у збочену любовну інтрижку. У наступних історіях Харлі вирвалася з-під контролю клоуна і знайшла своє кохання в романі з Отруйним Плющем.

У новому фільмі Харлі все ще з Джокером – і ці двоє поки що підходять один одному – у довгоочікуваному продовженні фільму Тодда Філліпса 2019 року. Раніше картина зібрала в прокаті понад 1 мільярд доларів по всьому світу і отримала 11 номінацій на премію «Оскар». Включаючи «Найкращий фільм» та «Найкращий режисер» і, звичайно ж, «Найкраща чоловіча роль», за яку Фенікс отримав Оскар.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією