Леді Гага стала американською чиновницею і мітить у президенти

Президент США Джо Байден наприкінці минулого тижня оголосив про призначення легендарної попзірки й оскароносної акторки Леді Ґаґи співголовою свого Комітету з мистецтва та гуманітарних наук.

37-річна Леді Гага (Lady Gaga) буде співголовою комітету разом із продюсером Брюсом Коеном (“Краса по-американськи”, “Мілк”).

Серед інших членів комітету – Керрі Вашингтон, Джон Батист, Джордж Клуні, Дженніфер Гарнер, сценаристка Шонда Раймс, Трой Коцур, продюсерка і сценаристка Марта Кауффман.

“Вітаємо новопризначених членів президентського комітету з мистецтва і гуманітарних наук на чолі з @BruceCohen83 і @ladygaga, – йдеться в мікроблозі президентського комітету. – Ми з нетерпінням чекаємо партнерства, щоб позитивно впливати на мистецтво, бібліотеки, музеї та гуманітарні науки по всій країні”.

Президентський комітет з мистецтва і гуманітарних наук був створений 1982 року для консультування глави США з питань культурної політики.

Оскільки Леді Гага фактично вже однією ногою в Білому домі, то питання про її майбутнє висунення в президентки вже не здається чимось неймовірним, зазначає “Out”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією