Леді Ґаґа випустить новий сингл «Dead Dance» для другого сезону серіалу «Венздей»
Дженна Ортеґа повернеться у ролі Венздей Аддамс у другому сезоні серіалу, і її, ймовірно, супроводжуватиме Леді Ґаґа, яка, за чутками, записала нову пісню для серіалу.
Як повідомляє Variety, Леді Ґаґа, яка має з’явитися у другому сезоні «Венздей» разом з іншими відомими акторами, випустить трек «Dead Dance», щоб відзначити початок нового навчального року в Академії Невермор.
Шоу Netflix розповідає про Венздей Аддамс, і якщо в першому сезоні старша дитина з родини Аддамс почала використовувати свої моторошні екстрасенсорні здібності (та зірвала підступний план), то другий сезон обіцяє не менше інтриг.
І якщо чутки про новий сингл Леді Ґаґи правдиві, то у другому сезоні серіалу, режисером якого є Тім Бертон, буде так само багато притопувань, як і відрубаних голів.
Перший сезон «Венздей» допоміг пісні «Bloody Mary» Леді Ґаґи стати вірусною після того, як її використали у сцені на шкільному балу, тому не дивно, що співачка розширює свій музичний каталог оригінальним твором.
За інформацією Variety, Леді Ґаґа зіграє Розалін Ротвуд, «легендарну вчительку Невермор, чиї шляхи перетинаються з Венздей», і випустить «Dead Dance» та відеокліп одночасно зі своєю появою в шоу. Представники поп-ікони відмовилися коментувати ці повідомлення.
⚰️#DEAD Jenna Ortega love u lady
— Lady Gaga (@ladygaga) June 1, 2025
Ґаґу та Ортеґу вже бачили разом до виходу другого сезону: на червневому заході Netflix «TUDUM» вони виконали «Zombieboy» та «Abracadabra» з нещодавнього альбому «Mayhem».
Як повідомляється, над «Dead Dance» працювала та ж команда, що й над альбомом «Mayhem».
Кетрін Зета-Джонс, Луїс ґусман та Айзек Ордонез повернуться у ролях Мортіші, ґомеса та Паґслі Аддамсів відповідно, а також до них приєднається Гантер Дуган у ролі Тайлера/Гайда.
Біллі Пайпер, Стів Бушемі та Джоанна Ламлі, які є новими обличчями у франшизі, зіграють Ізадору Капрі (директорку з музики в Неверморі), директора Дорта та Ґрандмаму Аддамс відповідно.
Другий сезон «Венздей» вийде двома частинами: Частина 1 з’явиться на Netflix 6 серпня, а Частина 2 — 3 вересня.
І так, Ортеґа вже підтвердила, що серіал повернеться на третій сезон.
