Крістіан Моттола, Містер Ведмідь Рим 2024

Крістіан Моттола був обраний Містером Ведмідь Рим 2024 на Римському Тижні Ведмедів у січні, де він демонстрував свої речі дуже захопленому натовпу, що зібрався з цієї нагоди в Company Club Roma.

Якщо він здається вам знайомим, то ваші очі вас не обманюють. Цей симпатичний представник римської ведмежої спільноти також брав участь у другому сезоні Drag Race Italia в якості члена піт-рейсової команди!

BearWorldMag поспілкувалися з Крістіаном, щоб дізнатися про його досвід участі у змаганнях і про те, що насправді являє собою ведмежий світ у Римі.

BWM: Чи можете ви розповісти нам трохи про своє походження? В тому числі ім’я, звідки ви родом і місто, в якому зараз проживаєте?

Крістіан Моттола (КМ): Мене звуть Крістіан Альбаваб Моттола, я народився і виріс у Римі, але я наполовину єгиптянин і наполовину італієць, з Беневенто, міста поблизу Неаполя.

Мені 41 рік. Ми з моїм партнером живемо разом 17 років, а з 2016 року перебуваємо в цивільному шлюбі. Я працюю в автомобільному світі, а на вихідних я – гого-ведмідь в італійських клубах, таких як Company Club в Римі та Мілані.

BWM: Що приваблювало Вас у ведмежій спільноті?

КМ: Мене завжди приваблювала ведмежа спільнота, навіть якщо я фізично не є класичним прототипом ведмедя.

Однак це не завадило мені ближче познайомитися з цією спільнотою, тому що в будь-якому випадку я завжди відчував себе ведмедем… можливо, я і є маленький ведмедик!

BWM: Що надихнуло вас поборотися за титул? І коли це сталося?

КМ: Я хотів позмагатися за титул, тому що хотів, щоб ті, хто естетично не на 100% втілює класичний тип ведмедя – знаєте, більша статура, лиса голова і картатий одяг – були представлені у спільноті також і тут.

Конкурс проходив під час римського тижня ведмедя з 4 по 7 січня 2024 року в римському клубі Company Club.

BWM: Яким був ваш досвід? Як проходив процес?

КМ: Конкурс складався з трьох раундів, один повсякденний, один костюмований і один у спідній білизні/бандажі, приправлений питаннями від обраного журі, які перевіряли наші знання про ЛГБТК+ спільноту і, зокрема, про спільноту ведмедів.

Це був чудовий досвід, який я б повторив, і який я рекомендую всім, як за участь, так і за те, що він повертає вам – нові дружні стосунки та можливість виступати в ритмі музики!

BWM: Чи можете ви розповісти про ведмежу спільноту в Римі? Де ведмеді проводять час? Які ваші улюблені ведмежі бари та клуби?

КМ: Римська ведмежа спільнота схожа на велику родину, всі знають один одного більш-менш, і ви завжди почуваєтеся невимушено. Навіть тим, хто не є ведмедем, тут раді.

Найкращим клубом у Римі є Company Club, вечірні розваги якого починаються у четвер з караоке, потім п’ятничні вечірки, такі як The Liar або Furry Fridays, велика клубна вечірка в суботу з House Of Bears і завершуються в неділю коктейлями та драг-шоу.

The Company Club – це «must-see» для ведмедів, коли ви перебуваєте в італійській столиці.

BWM: Чи існує велика ведмежа сцена в регіоні Риму? Що ви хочете, щоб читачі «Ведмежого світу» знали про вашу ведмежу спільноту?

КМ: У Римі домом для ведмедів є Company Club, де Клаудіо та Ромоло є чудовими господарями.

Я раджу читачам Bear World приїхати і подивитися на красу Риму вдень, а ввечері розважитися і познайомитися з римськими ведмедями, і, можливо, вони знайдуть мене на сцені, де я танцюю з пов’язкою Mister Bear Roma!

15 червня – День гордості Риму, а ввечері в Company Club відбудеться велика вечірка, де я буду готовий розважати, вітати і танцювати з усіма ведмедями та їхніми друзями.

Чекаю на вас!

BWM: Які цілі ви ставите перед собою на ювілейний рік? Чи будете ви відвідувати ще якісь ведмежі заходи?

КМ: Основна мета – поширювати ведмежу культуру та зробити нашу спільноту відомою в Італії та за кордоном, якщо це можливо.

Відвідувати інші ведмежі заходи? Я б із задоволенням! Це спосіб познайомитися з новими людьми, відкрити для себе нові місця і нові клуби.

BWM: Чи є ще щось, що ви хотіли б згадати?

КМ: Я хотів би подякувати Company Club, Клаудіо, Ромоло та всьому персоналу за те, що вони завжди дають мені відчути себе як вдома, кожного разу, коли я там буваю, а також подякувати суддям та відвідувачам, які проголосували за мене в січні 2024 року, що дозволило мені стати новим Містером Ведмідь Роми!

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар