Королева Нідерландів відвідала гей-бар у Сан-Франциско

Королева Нідерландів Максима відвідала ЛГБТК-район Кастро у Сан-Франциско та поспілкувалася з групою дрег-квін виконавців.

Це був перший за 17 років візит члена королівської родини Нідерландів до ЛГБТК-столиці США. Королеві 51 рік, вона мати трьох доньок.

«Сьогодні Сан-Франциско відкрив свої обійми, щоб вітати Її Величність Королеву Нідерландів Максиму. Для нас було честю прийняти її в мерії та в районі Кастро, а також обговорити наші спільні цінності та зміцнити економічні зв’язки», — написала у Твіттері мер Сан-Франциско Лондон Брід.

Королеву також тепло зустріли у Музеї історії ЛГБТК-спільноти. Вона побувала в історичному гей-барі, таверні «Твін Пікс» та поспілкувалася з дрэг-квін виконавцями, які прийшли її привітати.

“У Нідерландів і Сан-Франциско дуже багато спільного, але підтримка ЛГБТ-спільноти – це те, що нас особливо зближує”, – сказала королева на прес-конференції. «Сьогодні я тут не тільки для того, щоб дізнатися про вашу історію, а й щоб повчитися одне в одного».

«Ми маємо зробити наш світ рівним для всіх, щоб кожен відчував себе як удома, де б він не жив. Це те, до чого ми ставимося дуже серйозно в Нідерландах, і дуже раді бачити, як цього досягли в Сан-Франциско під вашим керівництвом, а також під керівництвом цієї дивовижної спільноти», — сказала королева.

Нідерланди мають довгу історію підтримки ЛГБТК-спільноти. 2001 року країна першою у світі легалізувала одностатеві шлюби.

«Ми знаємо, що одностатеві шлюби зародилися в Нідерландах, — сказала у відповідь Лондон Брід. «Нам подобається вважати, що Сан-Франциско є Меккою для ЛГБТК, але ми маємо сестру — це Нідерланди, де так само багато роблять для підтримки цієї спільноти».

Брід наголосила на важливості «збереження цього особливого партнерства». “Коли мова заходить про права ЛГБТК, ми збираємося разом і ми солідарні, щоб творити справжнє диво, тому так здорово бути тут, на цій зустрічі з королевою“, – додала мер.

Нідерланди мають репутацію однієї з найпрогресивніших країн світу. Національне законодавство узаконило одностатеві союзи 1811 року, а 2001 року Нідерланди стали першою країною, яка узаконила одностатеві шлюби. Проте тут поки що дозволена конверсійна терапія для неповнолітніх.

Якщо парламент ухвалить рішення заборонити конверсійну терапію, країна приєднається до Бразилії, Еквадору, Мальті, Тайваню та Німеччини, де така заборона вже діє.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією