Користувачі мережі припускають, що Сон Канг грає роль ЛГБТК+ у своєму останньому режисерському фільмі

Так вважають інтернет-користувачі, переглядаючи ролики та інтерв’ю. Інтернет-користувачі справді припустили, що остання роль південнокорейського актора Сон Канга була частиною підходу ЛГБТК+.

Зображуючи різні ролі в телевізійних серіалах, таких як «Все ж таки», «Солодкий дім» і «Мій демон» протягом багатьох років, Сон Кан зніме епізодичну роль, яка розповідає про боротьбу північнокорейського солдата (Лі Чже Хун), якого переслідує безжальний майор (Ку Кьо Хван). ) після втечі в новому корейському фільмі «Втеча». Кліп, опублікований минулого місяця, показав уявлення про роль актора в ролі Сон Ву Міна та його спілкування з Рі Хьон Санг (Ку Кьо Хван).

Опублікований ролик не привернув увагу шанувальників, і на Instiz опублікували скріншот із підписом, який намагається проаналізувати стосунки між Ву Кьо Хваном і персонажем Сон Кан.

« Сюжет із Сон Канг містить гомосексуальну історію. Питання в тому, чи через свій статус північнокорейського солдата він придушував свої почуття, чи кохав таємно“. –ОП

На X OP також поділився своїми думками, додавши: « Ого, ці стосунки здаються надзвичайно цікавими та дуже веселими. Які стосунки між персонажами Сон Кан та Ку Кі Хвана? »

Це змусило багатьох користувачів мережі задуматися, чи може персонаж Сон Канг бути ЛГБТ і спробувати показати складніші емоції, ніж ті, які відчуває персонаж Ку Кьо Хван.

Інший користувач також написав: ” kyohwan несе квір репрезентацію на своїх плечах, як ніхто інший. “

« Ми маємо справу з чимось ЛГБТ » сказав інший користувач

Інший користувач також написав: ” Питання в тому, чи є роль Сон Канга гомоеротичною, нарешті мені потрібні відповіді. “

Нове інтерв’ю з режисером Лі Чон Пілом, опубліковане 18 червня, помітно посилило припущення про характер Сон Кан, навіть додавши, що це був персонаж, який традиційно грала жінка. Лі Чон Піл сказав:

« Персонажа Сон Канга в цій драмі звуть Сон Ву Мін. Щоб зробити персонажа Хьон Санга більш тривимірним, як пояснює актор Ку Кьо Хван, Сон Ву Мін схожий на Дзвоника-Дінь, який може розкрити минуле персонажа, його внутрішні бажання та серце. Спочатку я також уявляв, що це традиційно буде жіночий персонаж.«

Після перегляду інтерв’ю багато хто вважав це підтвердженням того, що персонажа Сон Канга можна вважати ЛГБТК+, оскільки він має представляти «бажання» та «серце» Кьо Хвана, які можуть стосуватися його почуттів у романі. Той факт, що персонажа повинна була грати жінка, також показує, що він більше зосереджений на любові в романтичних стосунках.

Потім користувач написав: ” Персонаж Сонг Кан у “Втечі” мав бути жінкою? Але режисер хотів створити потужний ефект. Так ти кажеш… “

«Тепер я чудово розумію, чому Лі Чжун хоче bl-проект з Ку Кьохваном! у будь-якому випадку знімаю капелюх перед Сонг Канг за те, що він прийняв ЦЮ роль у #escape, як підтвердили k-fans. нам потрібно більше квір-представництва в корейській кіно- та телеіндустрії ! » сказав інший користувач.

Інший користувач також написав: ” Хан Сохі та Сон Кан зіграють ролі у фільмах, які вийдуть цього року, Сохі буде під сильним снігом, а Кан буде втечеюе “

Хоча режисер не підтвердив ЛГБТК+ характер ролі Сон Кан, багато шанувальників як у Кореї, так і за кордоном вважають, що є всі підстави вважати це припущення правильним.

Яка ваша гіпотеза щодо цього?

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар